Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt jól veszem észre, hogy a...

Azt jól veszem észre, hogy a férfi ügyvédeknek kevesebb okuk van panaszkodni, többet keresnek, nagyobb az arány közöttük, akik nem bánták meg, hogy ezt a szakmát választották, mint a női kollégáik?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kételkedek benne, elég sok jogászt ismerek mindkét nemből. Egy ügyvédi óradíj az általában ott kezdődik, hogy annyiból 3 örömlány is kényeztethetne 1 órán keresztül. Szóval nem gondolnám, hogy ez nemtől annyira függ.
2023. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük, ok.
2023. nov. 6. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó és sikeres ügyvédnő van. Nem a neme alapján választ valaki ügyvédet.
2023. nov. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férfiak nem foghatják a nemükre. A nőknél mindig ott ez a kártya, hogy bármi nem sikerült, azért nem ők a hibások, hanem a világ szexista.
2023. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én eddig ezt tapasztaltam pedig, hogy van egy kis eltérés.
2023. nov. 7. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:

"van egy kis eltérés" - ügyvéd vagyok, de fogalmam sincs hogy a többiek mennyit keresnek. Legfeljebb az irodából, kocsiból következtetek, meg abból hogy áfás vagy nem áfás számlát állít ki. Ezért nem értem, hogy te (ti?) honnan tudod, hogy van eltérés. Ha van, akkor szerintem azért van, mert az átlagos férfi harcosabb és némileg rátermettebb is mint az átlagos nő. Meg a nőknél a gyerekek miatt borítékolhatóan van néhány év kiesés a szakmából, nyilván az se segít.

Ügyvéd aspiráns jogászlány vagy? Ha azt is gondolod hogy a férfiak többet keresnek, ne tartson vissza, rengeteg lehetőség van a szakmában, gyakorlatilag csak rajtad múlik hogy milyen sikereket és mennyi pénzt érsz el.

2023. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!