Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Idegen kocsi parkol a kérítése...

Idegen kocsi parkol a kérítésem előtt egy hónapja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kerítésem előtt parkol egy idegen kocsi már több mint egy hónapja. Esőben én szoktam odaállni, mert az udvarban hatalmas a sár, garázs még nincs. Néztem, még 2 évig érvényes a műszakija a rendszám alapján. Helyi rendőrségen azt mondták, hogy nem tudnak mit tenni. Önkormányzatnál csak akkor tudnának, ha lejárt műszakival parkolna ott. Most mit tehetek?

remélem megoldódik a dolog mert november végén cserélném a kerítést, kb akkorra érkezek meg az alapanyag és akkor igen csak útban lenne.



2023. okt. 27. 14:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%
Vedd meg az egész utcát akkor csak te parkolhatsz ott
2023. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 nemaRendőrség ***** válasza:
20%
A kerítés és az autó között mekkora hely van, hogy akadályozza a munkálatokat?
2023. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem tárnoki vagyok :) Szomszédok sem ismerik a tulajt, autóőrszemen sincs fent. 12: kb 15 cm, keskeny utca és eléggé ráállt. Cetlit meg az első eső lemossa.
2023. okt. 27. 14:49
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

9.

1-es vagyok!

Te ezt meg honnan veszed!


Ki mondta neked, hogy tilosban parkol?

2023. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
2%
Te nagyon szerencsétlen vagy Kérdező!
2023. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
4%

Sokáig parkolt előttünk is kocsi.

Egyszer odaszóltunk a tulajnak, hogy ha mégegyszer ott parkoltatja, kihívjuk a rendőröket. Eltűnt.

Mi keskeny utcában lakunk, így ha valaki rossz helyen áll nem lehet közlekedni.

Mikor bérlők költöztek szembe, rendszeresen az utcán parkoltak. Többször kihívtuk a közterületest, mert egyszerűen nem tudtunk beállni...

Ellenőrizték a rendőrségen, nem körözik-e? Lehet lopott. De a jegyzőnek is megemlítheted, hogy van-e területfoglalási engedélye?

Esetleg leengeded a kerekét egy sötét éjszaka... Akkor már roncsnak is nevezhető....

2023. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
15%
Ha csinálni kell valamit, egyik hatóság sem foglalkozik veled. Persze ha saját magad intézkedsz a kocsi elszállításáról, téged büntetnek meg érte. Még csak azt se javasolnám, hogy karcold össze kulccsal, mert ha cigányoké, akkor tudják, hol laksz, és agyonvernek.
2023. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
30%

Legálisan parkol ott?

Ha igen, fogadd el.

2023. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
41%

Ha 3 méter szélességben szabad az út, nem a járdán áll és más sem tiltja a parkolást, akkor semmit nem tehetsz.


Ha ilyen indokkal, el lehetne vitetni autókat, akkor kb. sehol nem lehetne parkolni, mert mindenhol valakinek a háza, kerítése, földje előtt állsz.

2023. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
A polgármesteri hivatalban kell megérdeklődöd hogy van-e közterületfoglalási engedély kérve rá.ha nincs, akkor csak 30 napig parkolhat és az önkormányzat köteles intézkedni.a lényeg hogy köteles,ha nem teszi és károd származik akkor az önkormányzatot perelheted.
2023. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!