Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb önvédelmi spray amit közterületen meg bárhol viselhetek és le is fújhatok akárkit meg akármit?

Figyelt kérdés
Olyan szituációra gondolok mint, hogy megyek este haza gyalog az utcán aztán el akarják venni a pénzem vagy kiszökött a kutya aztán szét akar tépni, ha lefújom őket akkor még ne én kerüljek börtönbe. Nekem van KO paprika sprayem ami brutál erős csak OC kategóriájú sprayt nem lehet közterületen viselni szóval még én csesznék rá ha használnám. Itt jön a kérdésem, OC kategóriájú spayen kívül mi a legerősebb ami legális közterületen és a támadót kicsinálja?

2023. szept. 4. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont most írtam ki egy kérdést erről, egyel feljebb, megtörtént eset alapján. :) Követem is a tiedet.
2023. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

"szóval még én csesznék rá ha használnám"


Ja jogos a védelem, akkor nem. Azért meg max szabálysértési bírságot kapnál, hogy nálad volt.


A CR amúgy legális és hatékony is.

2023. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!