Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha egy rendőr lefúj egy...

Hogyha egy rendőr lefúj egy békés 17 éves tüntetőt véletlenül könnygázzal, mert a rendbontókat akarja, de mást is eltalál vele akkor az nem garázdaság csak, ha meg akarom magam védeni éjszaka a támadóktól és őket fújom le?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 21:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De az volt.
2023. máj. 7. 10:44
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
20 de, az volt. Bár ti narancskomcsik erösen hajlitjátok a valóságot. 😂
2023. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%
Rendőrökre támadó randalírozó libsi felforgató volt. Megèrdemelte. A kiskorúsàg nem ment fel a bűncselekmèny elkövetèse alól.
2023. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%

"Rendőrökre támadó randalírozó libsi felforgató volt. Megèrdemelte. A kiskorúsàg nem ment fel a bűncselekmèny elkövetèse alól."


A libsiknek más az értékrendje.

2023. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
27%

Hogy lehet egy tüntetés békés, rongálás és anyagi kár keletkezett? Én a békés tüntetésnek nevezem azokat nyári tüntetéseket, amikor az utcán voltak és vonultak. Ne magán az okon kezdjetek nekem rugózni, csupán magyarázzátok el mert én nem értem.


Az én meglátásom szerint, amiket videókon láttam.


A tüntetés békés volt, bár a rendőri felszólításnak nem tettek eleget. Eddig a rendőrök álltak egy helyben, kézzel tartottak a “tömeg hátát”. Hiába ment a felszólítás a tömeg részére amire nem engedelmeskedtek( hanem k*rva anyazásba kezdtek) itt meg semmi nem történt.


Ezt követően a tömeg egyik része oldalt elkezdte rugdosni, szét verni a kordont. Ez szerintem nem békés hanem erőszakos. Hiszen ha én megyek és a mellettem levő kirakatot elkezdem rugdosni én akkor erőszakos vagyok. Gondolom ez érvényes arra is ha lábbal egy kordon teljes erőből rugdosok, rángatok, vállal ugrálok neki.


Ezt követően, hogy rongálni kezdtek megpróbáltak be is hatoltak lezárt területre. Tudom,értem hogy mit gondoltok erről a lezárt területről de akkor is ez egy lezárt terület. Itt mellékesen valaki segítsen mi volt a cél? Én annyit láttam itt is, hogy bementek, majd kijöttek. Több ember felmászott az állványzatra majd lemászott.

Ennek mi értelme volt? Menjünk be menjünk be bontsuk le a kordont, majd mikor ez megtörtént 3 perc múlva kijöttek, ahova felmásztak onnan lejöttek és kimentek. Ezt után pedig vissza álltak újra a rendőrök elé. Akkor ennek mi értelme? Bementek nem csináltak semmit majd újra ott álltak, hogy bemenjenek.


Ez szerintem sehogy sem békés. Én értem a tüntetés célját, eszemei részét és azonosulni is tudok vele ezzel semmi baj. De beállítani egy eseményt ahol rongálás van békésnek szerintem kép mutató.


Ami meg foglalkoztat és szívesen folytatok érdemi vitát. Nem voltam kint. Több platformon néztem élőbe.


A tömeg skandálja, hogy nem megyünk haza, itt maradunk majd nagyjából 20 perc múlva hallom, hogy a tüntetésnek vége, megy haza a tömeg. Teljesen egyetértek a problémával amiért kiállnak, de ennek mi értelme? Szerintem nevetségessé teszik magukat ezzel, hogy bemegyünk majd kijövünk, nem megyünk haza de utána pár perc elteltével haza megyünk.


Mint 2006ba a TV székház. Mindent megtettek bejussanak, bejutottak kifosztották a büfét és a édesség automatákat és kijöttek. Ezeknek mi értelme?


Nem tudom én sem mi lenne a pontos, effektív megoldás de nekem ez logikus szemmel érdekes. Van valakinek releváns, kifejtendő véleménye? Ilyen két soros böfögéseket kerüljük ha lehet.

2023. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%
24 a libsiknek legalább van értékrendje, szemben a világtalan narancsbolsevik csöcselékkel. 🤮😂🐑🍊
2023. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 Az èrtèkrendjük: "Fúj Orbán.", "eresz", "diktatúra", "01g", "kipcsàk", "minden rossz Magyarorszàgon".
2023. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27 nem bolsi. Ez, amit az álnemzethy csürhe felfog belőle.
2023. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28 Nagyon ostobaságokat írsz. Lehet te is nekifutottàl arccal a kordonnak?
2023. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29 jajjaj .. látom meghaladja a képességeid az infók feldolgozása. Nem kell terelni bolsi 😂
2023. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!