Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha csónakkal partraszalok egy...

Ha csónakkal partraszalok egy dunai szlovák szigeten és felhuzom rá a magyar zászlót akor háborús cselekményt követek el?

Figyelt kérdés
Szlovák vizirendorseg jönne értem?
2023. ápr. 16. 16:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egy jó stratégiai játékban ki lehet élni ezeket, amíg felnő az ember. :) Bár utána is lehet néha gamelni. :)
2023. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Hát igen .de néha jó ilyesmin agyalni .


Néha ilyesmi jön a fejembe múltkor felutaztam pestre Szent István bazilikat meg sose láttam azt néztem de közben parlamentet is korbeneztem

Duna felől az is full védtelen. belső utcákban láttam néhány rendőrt ahol a kismilionyi külföldi meg ezzek a minőségi kajáldak ahol vannak.


Ha terrorista lennék biztos hogy ott robbantanek semmi akadály nem lenne

Persze én ilyet sose csinálnék mert én inkább nacionalista vagyok nem iszlamista.akor lennék terrorista ha háborúban alnank valakivel és feladatul kapnam hogy az ellenség határszagaban hajtsak végre merenyleteket .

2023. ápr. 17. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!