Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Diákként feltudok jelenteni...

Diákként feltudok jelenteni egy tanárt becsületsértésért?

Figyelt kérdés

Az egyik tanár az iskolánkban megalázott az egész osztály előtt.

Anyukám szerint, hagyjam a fenébe, de én nem akarom annyiban hagyni, azt akarom,hogy ő is érezze magát megalázva.Egy rendőrségi feljelentés, szerintem az lenne számára.


A havi probléma az átlagnál erősebb vérzéssel, erősebb görcsökkel jár nálam. A nőgyógyász szerint normális,nincs semmi rendellenesség, együtt kell élnem vele,hogy ilyen.



Az egyik tanár olyan csúnyán szólt be emiatt a múltkor,hogy legszívesebben hazamentem volna.Ráadásul az osztály előtt.Az illető nő, nem is férfi, csak már öreg, besavanyodott, szerintem utálja a fiatal lányokat.

Egy diákkal nem beszélhet így, ki kellene rúgni az intézményből ilyesmiért.


2022. dec. 13. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem fogják kirúgni, mert nincs kit a helyére tenni. Köztudottan pedofil tanárok is a pályán tudnak maradni, egyszerűen mert ha kirúgják, senki nem fogja tanítani azt a tárgyat. Ezért vonulnak egyesek az utcára mostanság, hogy ez a helyzet (is) legyen megoldva.


A rendőrség ki fog röhögni ha ezzle mész oda.

Amit tehetsz az az, hogy tanítod a környezetedet. A menstruáció egy természetes dolog. Aki nevet rajta, képzelje el, hog ymi lett volna, ha az anyjának nem lett volna ciklusa. na mi? Hát ő nem születhetett volna meg:D

Gondolj erre úgy, mint egy zűrőre. Aki elég ostoba ahhoz, hogy a menstruáción megrökönyödjön vagy nevessen rajta, az ostoba mint a föld, fölösleges vele foglalkozni.

2022. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem írtad le, mi is történt pontosan, kétséges, hogy ez becsületsértés lenne. Amúgy ha perelsz, és vesztesz, akkor leszel csak igazán megalázva.
2022. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

1, "Köztudottan pedofil tanárok is a pályán tudnak maradni"


Persze biztosan azért "egyik tanár olyan csúnyán szólt be emiatt " szólt be neki csúnyán, mert szereti a gyereket. Vagy......csak többen kéredzkedtek ki a WC-be, hogy mobilozzanak, aztán fél árig nem is jönnek be, majd eljátszák kövi órán, hogy semmit sem értenek a matekból, mert ugye ők kint voltak wc-én és p*rnót néztek

2022. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha engem jelentenél, és nem rúgnának ki, akkor utána kicsinálnálak!
2022. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

3, te miről beszélsz?

Tavaly volt egy botrány abból, hogy egy föcitanárhoz a lányok már kb nagykabátban jártak órára, mert annyira bámulta őket, többükkel próbált chaten flörtölgetni.

Többször jelezték az osztályfőnöknek és az igazgatónak, hogy baromira nyomulós a csávó, az igazgató el is besézlgetett vele, de ennyi. A kirúgás fel sem merült, mert nem lett ovlna aki föcit tantson a suliban.

Aztán két srác az osztályból csinált egy ál-profilt és úgy kezdett beszélgetni vele. A csávó fürdőruhás meg alultöltözött képeket kért az álprofiltól, akiről úgy tudta, hogy egy 13 éves lány. "a korod nem zavar, csak ki ne derüljön", mondta.

Végül a srácok nyilvánosságra hoztak screenshotokat, ahol elég egyértelmű dolgokat írogat a tanár. Erre ellenük indult rendőrségi eljárás az álprofilos megtévesztés miatt, meg személyiségi jogok stb....

Mivel a dolog médianyilvánosságot kapott, így végül a srácok elleni eljárást ejtették, a tanárt pedig közös megegyezéssel eltávolították a suliból

Közös megegyezéssel. Azaz nem kirúgták. Ez fontos, ugyanis a tankerület nem vesz fel olyan tnaárt egy iksolába, akit a másik iskolából már kirúgott. De mivel közös megegyezéssel távozott, így simán minden gond nélkül a pályán maradhat, hiszen azon az iskolán kívül kb bárhova felveszik, mert ugye tanárhiány van, még örülni is fognak neki.


Szóval létező jelenségről van szó..

2022. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért. Aztán valahol csak leérettségizel.
2022. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 árokpart ***** válasza:
27%
5-ös Na el is követtél már szépen itt egy jó kis bűncselekményt amit elég komolyan "díjaznak". Az aljas indokból elkövetett hatalommal való visszaélés előkészületét pluszz fenyegetés. Most már értem, hogy a kormány miért nem szret titeket. Ilyen mentalitással ne is szeressen tudod?
2022. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 árokpart ***** válasza:
0%
Látod kérdező érdemes velük tüntetni ugye?
2022. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Simán feljelentést tehetsz.
2022. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 árokpart ***** válasza:
32%
4-esnek ment bocsánat.
2022. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!