Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mindenkinek kiadják a nyelvizs...

Mindenkinek kiadják a nyelvizsgát MOST vagy eldönthetik?

Figyelt kérdés

MOST-ról van szó.

Nem teljesen értem a bejelentést. Nekem olyan szakom volt, ahol biztos nem engedi el az egyetem. De ez jövőre lesz esedékes és most mindenkinek kiadják???????


2022. dec. 8. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz?

Mostantól jogszabály által előírt nyelvvizsga-kötelezettség a diplomához. De ha az adott egyetem az adott szakjához előírja, akkor nyelvvizsga nélkül továbbra sem lesz diplomád.

A nyelvvizsgát meg természetesen nem mindenkinek adják meg, csak annak, aki sikeres vizsgát tesz.

2022. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Negatív.
2022. dec. 8. 08:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenki megkapja most, függetlenül attól, hogy az egyetem kérni fogja-e a jövőben.
2022. dec. 8. 08:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek fuss neki még egyszer.
2022. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha eltörlik a nyelvvizsga-kötelezettséget, attól még nem kapsz nyelvvizsga bizonyítványt. Más példaként: Mivel kerékpárhoz nem kell jogosítván, attól még nem kapsz automatikusan jogosítványt. Ne zagyváld össze a dolgokat.
2022. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Manapság ilyen emberek is bejutnak és el tudják végezni az egyetemet?
2022. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, már el is kezdték kiküldeni.

A tiéd is hamarosan érkezik.

Annyi, hogy aki jelezte, annak nem középfokút küldenek, hanem felsőfokút.

2022. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Diplomáról van szó ti hülyék. Gondolhattátok volna, hogy elírás
2022. dec. 8. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehetnek kommunikációs problémáid az életben, ha hülyének nevezed azokat, akik nem olvasnak a gondolataidban.


Velem is előfordult már, hogy értelemzavaró elírást csináltam. Amikor rájöttem, korrigáltam, és inkább elnézést kértem a hibáért, nem a többieket neveztem hülyének. Diplomád lesz, de attól még bunkó ember maradsz.

2022. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mivel most ez van napirenden, erről szólnak a hírek, egyértelmű, hogy a diplomára vonatkozott. Amiről te beszélsz, az akkor lenne, ha nem ez lenne napirenden.
2022. dec. 8. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!