Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most tényleg berobbant a nyár...

Most tényleg berobbant a nyár közepén a covid, vagy csak figyelemelterelés zajlik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 11:18
 91/143 anonim ***** válasza:
Miért kerülöd a témát? Először "persze-persze", mintha nem is létezne, aztán meg ez... Tudom mit jelent a génmódosítás, de én most a Great Reset projektről beszélek. Ha annyira tudod, hajrá, fejtsd ki, hogy mivel jár.
2022. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/143 anonim ***** válasza:
Már fogadtam is veled a Great reset kapcsán vagyis szerettem volna...csak beszartál.
2022. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/143 anonim ***** válasza:
A magántulajdonom felében, igaz? Kinek próbálsz itt most vetíteni? Én nem szartam be. Írtam annál a kérdésnél, egy feltétellel vagyok benne, ha megnézed a 2 dokufilmet. Még utána írtam is pár nappal később, hogy nos, mi lesz?! Erre nem reagáltál azóta sem. Szóval ne keverd a szart, mert nem én hátráltam meg, hanem te. 🙂
2022. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/143 anonim ***** válasza:
Egyébként itt te két válaszolóval írsz a "persze persze" nem az enyém volt.
2022. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/143 anonim ***** válasza:
93! Azokat megnéztem!
2022. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/143 anonim ***** válasza:
Viccen kívül te tényleg akkora idióta vagy hogy tönkretennéd a családodat? Mert te is tudod jól, hogy egy ilyen fogadáson csak veszthetsz...értem én hogy konteós vagy de önsorsrontó is?
2022. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/143 anonim ***** válasza:
#96 Eléggé beleástam magam a témába, kritikus gondolkodású vagyok, így többször átrágtam mindent. Nameg a WEF oldalán ott van, hogy mit kötnek a digitális azonosítóhoz. Én meg nem leszek beoltva soha a büdös életben, mert nem őrültem meg, így nem jogosulok semmire, a családommal együtt. Szóval nyugodtan felajánlhatom a magántulajdonom felét, hisz a fosszilis energia kivezetésével a kocsit bukom, a házat is lassan stb.
2022. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/143 anonim ***** válasza:

"a kocsit bukom, a házat is lassan stb."

Ha az idodet valami hasznossal toltened es nem konteok bujasaval, akkor semmi ilyesmi sem tortenne.

2022. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/143 anonim ***** válasza:
Ez nem konteó. Ismétlem, digitális azonosítóhoz fognak kötni dolgokat (ID2020). Én meg mivel nem oltatom be magam, így nem lesz digitális azonosítóm, nem fogok jogosulni semmire. Ezt nem én találtam ki, hanem a WEF.
2022. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/143 anonim ***** válasza:
Jol van jol van, semmi baj. :)
2022. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!