Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez normális, ha valaki nem...

Ez normális, ha valaki nem megy le az úttestről, akkor a rendőrség sokkolót használ?

Figyelt kérdés
azt értem, ha valaki erőszakos, akkor bevethetnek sokkolót és erőszakot, de csupán azért mert nem megy le valaki az úttestről nem használhatnának erőszakot. Megfogják azt leviszik. Ha ezt 1000 vagy 10000 ember nem teszi meg, az egy olyan békés tüntetés, ami ellen a rendőrök akkor sem léphetnek fel erőszakkal. A forgalom az emberi egészségnél és nem fontosabb, hacsak nem egy mentő vagy tűzoltó jön, nem? Milyen világban élünk, nem értem.

2022. júl. 26. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez szerintem is túlzás,elég lenne ha csak rácsapnának a fenekére,hogy na iszkiri.
2022. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Abszolút. Nem engedelmeskedett a rendőri felszólításnak, ráadásul még a forgalmat is akadályozta. Én azt nem értem, hogy van egyeseknek pofájuk az én mozgásomat akadályozni, csak mert neki nem tetszik valami, vagy mert majd normálisan kell adóznia az eddig kedvezményes helyett.
2022. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Most majd megmutatja igazi arcát az orbán rendszer. Lesznek ennél cifrább dolgok is.
2022. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


4:00-

2022. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B2man ***** válasza:
57%
A megkezdett rendőri intézkedést be kell fejezni! Ha ennek ellenálsz, ne a rendőrt hibáztasd!
2022. júl. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

"Nem engedelmeskedett a rendőri felszólításnak, ráadásul még a forgalmat is akadályozta."

Tehát szerinted 2006-ban is rendben volt a rendőri fellépés.

2022. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!