Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sok esetben felesleges halaszt...

Sok esetben felesleges halasztást kérni, mert amúgyis hosszú a várólista, automatikusan megvan a 3 hónap, meg sokkal több?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek! Idén február 7-én csalás, jármű önkényes elvétele, hamis tanúzás miatt 3 év 6 hónapot kaptam jogerősen. Az ügy régi 2017-es munkahelyi balhé, ráment a családom, párom elhagyott, gyerekeim vele élnek, sok bajom van. Halasztást szeretnék kerni mert rosszul vagyok. Azt szeretném tudni, hogy a 3 hó halasztas a jogerőtől számít, de nekem már 5 hónap eltelt a jogerős ítélet miatt. Még nem jött papír, hogy mikor hova kell bevonulni és jó lenne halasztás. Sok esetben megsem kell kérni, mert automatikusan is hónapok telnek el mire be kall vonulni?

2022. júl. 4. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akarod a halasztás?

Előbb-utóbb be kell menni.

Egyébként nem te vagy a vérplazmás?

2022. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dede valamelyik nap pont kérdeztem, meg április 16-án este is kérdeztem itt. Amióta regisztráltam (április) ez a 3. kérdésem.
2022. júl. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!