Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az gyerek bántalmazásnak...

Az gyerek bántalmazásnak számít ha apám megrángatott és kiabált velem?

Figyelt kérdés
Mondtam valamit anyamnak, amitől sírva fakadt erre apám megrángatott és utána ordítozott hogy anyám csak jót akart és most miattam sír. Ezért lehet rendőrségre menni vagy feljelentést tenni?
2022. jún. 14. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Utána keress egy szimpatikus hidat is szerintem, vagy lenne a képeden bőr utána még a szüleid lakásába visszamenni?
2022. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bántalmazás.
2022. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott anyukád, és te mit válaszoltál, hogy sírva fakadt? Ha ok nélkül szemtelen vagy, akkor ne csodálkozz, hogy felcseszed apádat.
2022. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Anyám nem mondott semmit csak belem akarta tömni a kaját mondtam neki tok udvariasan hogy koszonom nem kerek tele vagyok erre el kezdett eroszakoskodni hogy egyek miert nem eszek. Mondtam hogy nem mindenki szeretne olyan dagadt lenni mint o. Ezen sirva fakadt en arrol nem tehetek hogy gyenge idegzetu es mindenen sirva fakad. Ha en nem sirok hogy apam kopkodve ordit a fejembe o se sirjon ennyitol.
2022. jún. 14. 22:23
 5/27 anonim válasza:
89%
Jó nagy tahó vagy, én is megrángattalak volna, hogy beszélhetsz így anyáddal?
2022. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Én is rángattam már meg a kamasz lányomat párszor, amikor az anyukámmal (a nagyijaval) úgy beszélt, ahogy az verlazito.


Pofon helyett volt a rángatas. Később mondta, hogy örült neki hogy nem pofont kapott. (pedig azt érdemelt volna).


Nyilván van az a szitu, amikor a szülő agyát elonti a lila köd. Nem könnyű egy kamaszt nevelni, viszont muszáj!


Kérj bocsánatot a szüleidtől. Ez nem bántalmazas.

2022. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tapló voltál. Mondok ezt úgy, hogy már én is mondtam hasonlót anyámnak. Én is egy jó nagy tapló voltam.
2022. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves, menj a rendőrségre. Ha minden a terved szerint alakul, apád megy a böribe, anyád az idegosztályra, te meg az állami gondozásban majd elgondolkodhatsz azon, tényleg annyira szörnyű volt-e az életed otthon.
2022. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

…. És még ezek után felakarta jelenteni a szüleit a rendőrségen.


Kérdező, nem látod, hogy ez mennyire túlzás? Beszóltál az anyukádnak, miután megkért, hogy egyél (mert az anyukák szeretik, ha esznek az ételükből, ami miatt fél délutánt állják a konyhában), utána még fel is akartad őket jelenteni…

Nonszensz…

2022. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
A sanda gyanúm, hogy ez ugyanaz a troll, aki azután akart rohanni a rendőrséghez, mert leejtett egy lámpát, az apukája emiatt ráordított és a kérdező aztán megütötte az apját, vagy valami ilyesmi.
2022. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!