Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hatóság félrevezétésev vádolna...

Hatóság félrevezétésev vádolnak, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Röviden: Tettem egy hamis bejelentést, majd mikor azt hitték hazudok rámijesztettek és inkább bevallottam hogy hamis bejelentés volt. Azt mondták nem biztos hogy feljelentenek. Közben külföldön voltam.éveket (2018 végén vagy 2019 elején történt) Most érkeztem haza, megtaláltak mert körözés volt ellenem adategyeztetés miatt, azt mondták majd keresnek. Mire számíthatok? Granatált a börtön?

2022. máj. 8. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

EGyetértek azzal, amit a #10 írt.

Nagyon lényegesek a körülmények.


Mi volt ez a hamis bejelentés? Közveszéllyel fenyegetés, vagy pl. egy konkrét személy hamis megvádolása? Vagy egyéb?

2022. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor most a bejelentéskor tudtad is, hogy hamis az információ, vagy csak azt hitték egyesek, hogy szándékosan hazudsz, és valójában csak később jöttél rá, hogy az nem volt igaz? Tanúja voltál valaminek, amiről akkor azt gondoltad, hogy bűnténnyel kapcsolatos, ezért bejelentetted?
2022. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!