Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz, hogy 18 éven aluli nem...

Igaz, hogy 18 éven aluli nem dolgozhat semmilyen pártnak?

Figyelt kérdés
Meg az is hogy pl. egy 16 éves gyerek nem szórhatja az Örs vezér terén a Jobbikos szórólapokat...
2010. szept. 13. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak párt tagja nem lehet, de tagja lehet egy párt ifjúsági szervezetének és, mint aktivista, oszthat szórólapot.
2010. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mér ne oszthatná én is osztogattam csak nem a jobbiknak :D

16F

2010. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom...


Ha tehetnék valamit, Én bevezetnék egy olyan törvényt, hogy 18 alatt ne lehessen propagandát terjeszteni. Még állásból sem.

2010. szept. 13. 23:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Most ha a 16 éves jobbikos fiúknak ez örömet okoz, miért akarod elvenni szegényektől? :D :P
2010. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
erdekes kerdes mert egy dolog ha valaki aktivista egy ifjusagi szervezetben es roplapokat oszt vajon a szulok belegyeztek? A masik fele pedig volt a jobbikban olyan szemely duro dora aki mar 17 evesen kemenyen belefolyt a politikaba es nem ingyen...a tobbi partban is van hasonlo ami szerintem artalmas hiszen nem veletlenul meg csak nem is szavazhatnak 16 evesen de miert engedik akkor hogy politikai partoknak legyenek a robotjaik? Azert nem artana felemelni a korhatart es 18 ev alatt a politikai partok kornyekerol is kitaltani a fiatalokat akarmelyik parthoz is tartozzanak!
2010. szept. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16 éves még hagyján, ők pl. ha IQ tesztet töltenek ki, akkor a felnőttet kell kitölteniük.

engem az zavar, mikor tényleg kicsiket nyomatnak pártokba, akiknek fogalmuk sincs semmiről.

2010. szept. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem "nyomatják" őket,van ifjúsági tagozat ahova ha akarsz belépsz ha nem,nem.
2010. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

"Mér ne oszthatná én is osztogattam csak nem a jobbiknak :D "


Akkor te is felelős vagy a forint romlásáért és a devizahitelesek kilakoltatásáért. Mielőbb kösd fel magad.

2010. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tagja vagyok a Fidelitasnak, ahol 14 év az alsó korhatár.

Ez egy ifjúsági szervezet, mi ingyen és bérmentve kopogtatót gyűjtünk, plakátozunk, szórólapokat/röplapokat osztunk stb.


Nyilván persze az ingyen és bérmentve azt is jelenti, hogy cserébe rendeznek nekünk táborokat, egy-egy meló után elvisznek pizzázni stb.

Jó móka :)

2010. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


Az osztálytársam pl. kopogtatókat gyűjtött a Jobbiknak.


16/F

2010. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!