Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, nem tudom,...

Mit csináljak, nem tudom, hogy mit tegyek? A rendőrség lenne a legjobb esélyem erre? Ér valamit, ha nincs rá bizonyítékom?

Figyelt kérdés
Kezdem elveszteni a kontrollt magam felett, van egy idegbeteg apám (szerintem van valami mentális problémája), már többször is bekattant és ha szólok neki hogy fejezze be, akár egyből is képes nekem jönni és megverni, fenyegetni. Anyámat és mamámat úgyszintén. Őszintén már azon is gondolkodtam, hogy megöljem bármilyen durván is hangzodjon, így legalább megszabadítanám a családomat tőle és magamtól. Én csak nyugodt életet szeretném magamnak. 20 éves vagyok, el szeretnék majd egyetem után költözni itthonról, meg nem is, mivel hogy féltem a családomat tőle. Rendőrségen gondolkozok nagyon, hogy kihívom, de onnan már nincs visszaút. Anyámnak már szóltam, hogy ha nem nem tesz valamit, akkor meg fogom tenni, de félek hogy ha ezt meghallja apám akkor megbolondul és ki tudja mit tesz, én pedig nem tudok senkit se megvédeni, mert sovnány és gyenge vagyok, apám meg vagy 100 kiló. Esélytelen, ha csak nem egy kést szúrok belé, de az szerintem örökké kisértene, hogy megtettem és egy ilyen traumát nem akarok egész életembe magamban hordani. Tudom ez nagyon durván hangzik, hogy már erre is képes lennék, alig tart már vissza valami ettől és azért sem szeretném ezt megtenni, mert akkor lehet hogy börtönbe kerülök és az egész életem oda lesz emiatt. Nem bírom már sokáig.

2022. márc. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

“ Őszintén már azon is gondolkodtam, hogy megöljem ”


Ezt egyszer és mindenkorra verd ki a fejedből!!!


Hány éves vagy? Önkormányzat családvédelmo

I szolgálat.

Ha őrjöng, verekszik, rendőrség.

A rendőrségi jegyzőkönyvek, sok-sok tanú, látleletek, felvételek is bizonyítékok.

Esetleg távoltartási végzésért bírósághoz fordulni.

2022. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, utálom már ezt az egészet, én csak élni akarom az életem, a barátaimmal lógni és nem ezen idegeskedni. Egy egyszerű fiatal egyetemista vagyok, aki nem traumákkal akarja leélni az egész életét.
2022. márc. 18. 21:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Apám a pénz hiányába bolondult bele így. A rendőrséget nem érdemli meg, csak azt nem tudom megérteni, hogy hogy van bőr a képén az öreg mamámat meg engemet is fenyegetni és megverni.
2022. márc. 18. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kihívod a rendőrséget, hidd el, apád pont akkor fog szentlélekbe átváltani. És akkor a rendőrök sem tudnak sajnos mit tenni, mert meg van kötve a kezük. A rendőrség ha tud is valamit tenni, csak egy 72 óráig tartó ideiglenes megelőző távoltartást tud elintézni. 3 nap elteltével igazi pokoljárás lenne nálatok...


Én is a bíróságot javaslom, hogy kerjetek távoltartást.


Illetve legyen mindig a zsebedben a telefonod, bekapcsolt hangrögzítővel!

A kamerázást nem merem javasolni, hacsak nem tudod valami jó helyre eldugni a lakásban ahol apád nem találja meg.

A késes ötleted pedig azért végképp azért nem ajánlom, mert te is ott hagyod a fogad.

Azt hiszed annyi az egész, hogy megszúrod 1x és kész?

Egy ekkora embernek vagy 10-20 késszúrás kéne, mert elsőre úgyse találsz olyan pontot, amitől egyből kifekszik. És az első szúrásod után 99%-ra mondom, hogy eltöri a kezed és elveszi tőled a kést egy pillanat alatt.

Láttam már ilyet, hidd csak el.

Felejtsd el ezt az egész tervet, és inkább gyűjts bizonyítékot, tegyetek magánindítványt, házorvostól vetessetek látleletet, és irány a bíróság, vagy ha megvan minden, a rendőrség.

2022. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, ez kicsit segít másképp látni a dolgokat.
2022. márc. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!