Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A lakásomból "kényszerkijelent...

A lakásomból "kényszerkijelentettem" az előző tulaj lányát. Viszont azóta is ajánlott levelek és sima levelek jönnek a nevére egy végrehajtó cégtől. Mit tudok tenni ha a végrehajtó rámtöri az ajtót nálam keresve a nőt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A végrehajtó felé jelezted már, hogy nem lakik ott az illető?
2022. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Vidd el a postára, hogy nem ott lakik, ők meg visszaküldik a feladónak. Nekem is jött még egy ideig levél az előző tulaj meg az akkor már elhunyt férje nevére. Nem az én dolgom tájékoztatni a feladót, hogy meghalt, elköltözött.
2022. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Végrehajtóval nem szabad viccelni, a saját érdekeben kell tájékoztatni a végrehajtót róla, hogy nem ott lakik az illető.
2022. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan ezert kellett a kenyszerkijelentes. Innentol fogva semmi dolgod nincs a leveleivel. A kenyszerkijelentesrol van papirod, ugye? Tulajdoni lap masolat, minden bizonyitek otthon nalad, es innentol egy bosszusag csak.
2022. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A postán is jelentsd be, hogy elköltözött, és akkor a kézbesítő eleve ki sem viszi, hanem visszaküldi a feladónak.
2022. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Végrehajtó a lakcímnyilvántartóból dolgozik, nem fogja rád törni az ajtót.


A leveleket felbontás nélkül vissza kell küldeni ismeretlen címzett jelöléssel.

2022. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat,tanácsokat. Eszerint fogok tenni.
2022. márc. 2. 06:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta a dolog?
2023. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem megoldódott. A végrehajtó felé jeleztem.
2023. ápr. 19. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!