Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha idén júliusban jár le a...

Ha idén júliusban jár le a személyim, akkor mikortól igényelhetek újat?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy max 60 nappal a lejárat előtt, de hivatalos oldalon semmi ilyesmit nem találtam. 2014-es régi személyim van, ha ez számít.

2022. jan. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor
2022. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor
2022. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor kérhetsz új személyit ha okod van rá, a 60 nap arra vonatkozik hogy ennyi időn belül át kell venned az igazolványodat ha értesítettek az elkészültéről és nem postán küldték ki.

Ha az érvényességi idő még túl messze van akkor nem készítenek neked új személyit, elküldenek, mert felesleges. Pár hónapja jártam így a gyerekemmel, a diákigazolvány igénylésével egyszerre akartuk intézni a szegélyi igazolvány cseréjét is, de az még érvényes volt neki majdnem fél évig, ezért nem lehetett.

[link]

[link]

2022. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármikor
2022. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!