Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit fog most az ügyészség...

Mit fog most az ügyészség csinálni az ügyemmel?

Figyelt kérdés

Volt egy ügyem több hónapja, több kérdést is írtam ki akkor. Artisjus matrica nélkül árultam sd kártyákat, próbavásárlást kaptam, a készletre jutó jogdíj költségátalánnyal együtt 200+ ezer volt. Ezt befizettem, a nyomozó felkereste az Artisjust, hogy nyilatkozzanak az ügyről, azt írták vissza, hogy xy valóban befizette és további követelésük nincs felém és a közvetítői eljárásra sem tartanak igényt ha nem muszáj.


A nyomozó a napokban hívott, hogy lezárta a nyomozást mert semmi új fejlemény nincs és átadja az ügyészségnek az ügyet és majd ők eldöntik milyen büntetést kapjak. "nagyobb értékben elkövetett szerzői jogsértés" a vád.

2-3 éve árultam ezeket a kártyákat, ezt ők is látják azért "nagyobb" a vagyoni hátrány a vádban de az Artisjus azt írta, hogy nincs további követelésük felém. Akkor most visszamenőleg nem fizettetik ki velem a jogdíjakat? Mennyi idő mire az ügyészség csinál valamit?


2021. dec. 4. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Valakinek valami info hogy mi lesz?
2021. dec. 9. 21:54
 2/4 Neurotech ***** válasza:
100%
Szevasz. Szerintem azert itt keves ember tudja ezt megvalaszolni. Még mindig nem fogadtál fel ugyvédet?
2021. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már kaptam választ, igaz nem itt hanem facebookon. 2 ügyvédnél is voltam egyiknek se volt még ilyen ügye és mindkettő mást mondott szóval szerintem közük se volt a dologhoz :D

Szóval a válasz amit kaptam, hogy 300-400 ezer Ft bírságot fogok kapni meg megrovást, vagy több bírságot de komolyabb nem lesz. (remélem)

2021. dec. 11. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Mekkora bírságot kaptál?
2023. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!