Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltudok jelenteni valakit ha...

Feltudok jelenteni valakit ha a buszon az orrán nincs fenn a maszk?

Figyelt kérdés

Csináljak róla telón képet?

Minden reggel megy a buszon,de nem zavarja hogy fújja ki az orrán a bacikat,vírusokat.


2021. nov. 28. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

jó napot kívánok! elnézést a zavarásért.

nagyon beteges szervezetem van, több pszichiátriai problémával is küzdök ezért megkérem vegye fel az orrára is a maszkot, mert felnyitom a mellkasát ezzel a bankkártyával.majd előveszed a machetédet.

2021. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki, jobb esetben elválasztja a fejed a nyakadtól.
2021. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért veszélyeztet másokat, ha nincs beoltva?


Fel tudod jelenteni, bemész a rendőrségre, ismeretlen tettes ellen feljelentést teszel. Lesz min röhögniük a rendőröknek.

2021. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%

amúgy régen fiatalként amikor még bkv ztam nekem is volt egy olyan dolog amitől pánikroham szintű állapot jött rám.

nem tudtam elviselni azt, ha valaki nyitott szájjal rágózik...

és hallom ahogy alig hallhatóan, de egyértelműen és kitartóan cuppog csámcsog.

rosszul voltam tőle.

pár alkalommal leszálltam a villamosról és átmentem másik kocsiba, aztán ahogy nagyobb lettem, egyszerűen szóltam a csajnak, hogy figyi ne csámcsogj már léci.

az első csajomat is így csíptem fel.

egy nyitott szájjal rágózó csámcsogó kis pun i volt.

szóval nyugodtan kulturáltan menj oda és mond azt amit írtam, kihangsúlyozva, hogy pszichiátriai ápolt vagy.

és fel fogja húzni az orrára hidd el.

2021. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!