A megfertőződött és megbetegedett védettségi igazolványosoktól el kellene venni a védettségi igazolványukat?
"Én ezt nem hiszem el, hogy a fertozodestol is hasonloan véd, mert kb ugyanannyi fertozottunk van most, mint tavaly ilyenkor, pedig most be van oltva a lakosság 60%-a."
Pont a kutyát nem érdekli, hogy te mit tartasz hihetőnek, a kutatások pont az ilyen elhiszem-nemhiszem marhaságokat elutasítva, objektív megfigyelésekkel operálva hoznak következtetéseket.
Tavasszal nem delta variáns volt, aminek egyes mérések szerint akár négyszer akkora fertőzőpotenciálja volt.
Emellett a védettség kopik. A Videoton saját költségen mérette a dolgozói védettségi szintjét, a legdrágább, 50 ezerbe kerülő T-sejtes vizsgálatokkal. Arra jutottak, hogy az antitestszám 3 havonta harmadolódik.
Akit 6 hónapja oltottak, most kilencedannyi antitesttel szaladgált, mint a 2. oltása után.
A 6 millió beoltottból 4 millió már több, mint 6 hónapja kapta meg az oltásait, miközben a harmadikat csak kb. 1,3 millióan vették fel.
#13
"Pont a kutyát nem érdekli, hogy te mit tartasz hihetőnek, a kutatások pont az ilyen elhiszem-nemhiszem marhaságokat elutasítva, objektív megfigyelésekkel operálva hoznak következtetéseket."
2020.10.02. fertőzöttek számának 7 napos mozgó átlaga: 3031
2021.10.02. fertőzöttek számának 7 napos mozgó átlaga: 3469
Számomra ez egy objektív megfigyelés.
"Tavasszal nem delta variáns volt, aminek egyes mérések szerint akár négyszer akkora fertőzőpotenciálja volt."
Egyes mérések szerint meg 50%-kal több (másfélszer akkora).
Idén tavasszal... mit tavasszal, már január első felében az esetek 60%-áért a delta variáns volt felelős Nagy-Britanniában.
Tehát náluk már akkor tavasszal hasított a delta, ehhez képest sikerült február közepére drasztikusan (kb negyedére) leredukálni a fertőzöttek számát, mindezt úgy, hogy érdemi oltásról még nem beszélünk, mert ekkor még kb senki nem kapot második oltást. Aztán júniustól ismét elkezdett növekedni náluk a fertőzöttek száma, épp mikor már a lakosság 40%-a megkapta a második oltását, majd még további 20%, és mindeközben nem sikerült semmi érdemi változást elérni járványügyileg, pedig itt aztán már igazán nem lehet kifogás, hogy kopik a védettség.
Látod? 0% átoltottság mellett, tél közepén elkezd hanyatlani a delta, de nyár közepén 40% átoltottság mellett meg elkezd erősödni.
Hogyan lehet ebbe behelyezni az "oltás véd a fertőzéstől" sztorit?
Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy az halálozások száma tényleg jelentősen kevesebb ugyanannyi fertőzöttre, úgyhogy az oltás EBBEN tényleg hatásos.
"Emellett a védettség kopik. A Videoton saját költségen mérette a dolgozói védettségi szintjét, a legdrágább, 50 ezerbe kerülő T-sejtes vizsgálatokkal. Arra jutottak, hogy az antitestszám 3 havonta harmadolódik."
Más forrás szerint meg 6 hónap alatt 42%-kal csökken az antitestek száma, nem 3 hónap alatt harmadolódik.
Mellesleg, ha a legdrágább, T-sejtes vizsgálatokat végezték, miért az antitestek számát sikerült ebből megállapítani, nem pedig a T-sejtekét?
“A 6 millió beoltottból 4 millió már több, mint 6 hónapja kapta meg az oltásait, miközben a harmadikat csak kb. 1,3 millióan vették fel.”
Tévedés, 6 millió beoltottból 2 millió kapta meg 05.02. előtt a második oltását, tehát 4 millió kevesebb, mint 6 hónapja kapta meg.
Kutatástól függetlenül számomra egyértelmű, hogy a megbetegedéstől nem véd az oltás. Nagy létszámú cégnél dolgozok, kb. a betegek 60-70%-a oltott, ami nagyjából egyezik az átoltottsággal, tehát valószínűleg ugyanolyan arányban kapják el. Három oltott, és egy oltatlan közvetlen kollégám covidos jelenleg. Az oltatlan rosszabbul van, mint a többiek.
A kérdéshez pedig annyit, hogy hülyeség elvenni a védettségit, hiszen ha eddig nem is voltak 100% védettek, most egy ideig azok lesznek.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!