Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetértesz az internet...

Egyetértesz az internet szigorúbb szabályozásával? A névtelenség részleges megszüntetésével?

Figyelt kérdés
Több országban is felmerült egyes politikusok részéről ennek igénye, hogy körülhatároltabb törvényi hátteret fogadjanak el az internet szabályozására.

2021. okt. 26. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nincs jelentősége számomra hogy mennyire szabályozzák.
32 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Így is regisztrálni kell mindenhova, szabálysértés vagy büncselekmény esetén visszakövethetö mindenki. Mit akarnak még, digitális aláírást minden komment alá?
2021. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Több országban pl Oroszország,Kína, Törökország és Magyarország? :D
2021. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Én igényelném, de nem azért, hogy politikusok kényükre-kedvükre előállítsanak, hanem az alábbiak miatt.


Tudod vannak ilyen felbukkanó kamu amerikai katonák akik rá írnak nőkre, és tegnap anyám mondta, hogy őt is bejelölte egy, de rögtön ki X-elte, egyrészt tanítónő nyugdíjával őt ne zaklassa senki, van 4 felnőtt fia, plusz megözvegyült, de még mindig ragaszkodik apámhoz érzelmileg, így új férje nem lesz, 4. eléggé okos asszony és őt nem lehet átverni még 68 évesen se.


Másik, hogy névtelen emberek mocskolhatnak különböző más embereket, és alázhatnak meg pusztán a külsejük miatt, emlékszem, mert ideje korán lett számítógépünk (10 éves lehettem) és 12 évesen már volt netünk, szóval 18 év alatt volt azért pár érdekes inkább negatív sztori amin én is keresztül mentem. Kezdjük elején, volt, hogy melegként pedofilokba bukkantam kiskamaszként, volt, hogy valaki mocskolódott érettségi előtt velem, meg feltörte az összes fiókomat amit eltudsz képzelni. Mondjuk ennek pozitív hatása az volt, hogy kamaszos freemailes fiókomtól megszabadultam, helyette lett egy normális névvel ellátott fiókom, és néha még most is feljavítom a jelszómat, de én mindenhová teljes nevemmel és arcommal kommentálok. Itt használok Nick nevet, de akibe megbízok, az megtudhat rólam mindent.

2021. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Eredetileg az Internet ... reges-regen ... nem azert jott letre, hogy behalozzak az eloirasok ... Internet szabadnak szuletett!!! Senkinek semmi koze hozza, hogy ki es mit es mikor!!! Nick nevek vannak. Kamu e-mail cimek vannak. Mindent a social media rontott el!!! Nem erre keszult az Internet!!!
2021. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Ez is csak az eus politikusoknak juthat eszébe.

Zavarja őket, ha valami felett nincs hatalmuk.


Még Oroszországban is szabadabb az internet, mint mondjuk Németországban.

2021. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Internetben pont az lenne a lenyeg, hogy nincs kozosseg ... csak mindenki elerheto es mindenki bekapcsolodhat. Ott romlott el minden, amikor az emberek elkezdtek falkasodni es osszetartozni ... csoportokat alkotnak es beleugatnak a dolgok folyamataba. Az Internet nem errol szol!!!
2021. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Az Internet a szadsag lehetosege, csak par parazita okoskodo ratelepedett ... a sok hulye meg azt csinalja amit ezek akarnak. Butak es bunkok az emberek ... regen nem igy volt az osidokben ... a sok paraszt csak nezet mint Rozi a moziban ... azt sem tudtak eszik-e vaygy isszak az Internetet :)
2021. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Még Oroszországban is szabadabb az internet, mint mondjuk Németországban"


Ez nem csak az internetre igaz.

2021. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nah, ki ne találjátok már, hogy Oroszország a szabadság földje. Szabad internet, de azért bármikor lekapcsolható az orosz hálózat a világhálóról - nyilván hogy a szabadságukat megőrizzék..

A VK is teljesen szabad.. :D

Az orosz ellenzéki politikusok sincsenek eltemetve vagy börtönben. :D


Szabadabb, mint Németország, ez jó :D

2021. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyenek olyan oldalak, ahol névtelenül lehet kommentelni, neg olyanok is, ahol csak a kivoltadat felvállalva, aztán használja mindenki azt, amelyiket szeretné.
2021. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!