Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben lehet távolságta...

Ilyen esetben lehet távolságtartásit kérni?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami nem működött. Megismertem mellette valakit. Aztán róla még kiderült hazas, 2 gyerekes családapa. De először hazudott erről. Én eközben az előző kapcsolatom lezartam. A másik kapcsolat meg úgy alakult, hogy a feleség akivel nem is el szinte együtt terhes lett tole. Teljesen kiborultam. Sok mindent elturtem de ezt már nem tudom.


Augusztus elején derült ki a terhesség. Megmondtam neki látni sem akarom többé. Legyenek boldogok. Azóta nem hagy békén. Minimum szeptember közepéig 100 db üzenetet küldött. Egyikre se válaszoltam. Állandóan az utcankba mászkált, egyik hajnalban elkapott es elkezdett olelgetni, meg h nem tehetem ezt vele, jól megszorongatott az utcán. Ez szeptember elején volt. Utána sokáig hivogatott, smseket küldött. Mindennel leallt. Viszont leskelődik utánam. Minden hajnalban hajnali 5-től 6ig az utcankba és az utca körül korozget. Anyukám kísér dolgozni. Egyszer majdnem elcsapott bennünket. Anya megfenyegette, hogy ha nem áll le feljelentjuk. Azóta sem állt le. Vadászik rám a sötétben , mikor leszek egyedül. A végtelenségig nem mehetek anyámmal. Egyszerűen beteg ez az ember. Most mit csináljak? Szívem szerint feljelentenem, mert mikor egyedül voltam elkapott, de most ugye nem vagyok egyedül. De azt várja egyedül legyek. Ezt hogyan tudnám bizonyítani? Nagyon félek tőle. Jóval idősebb nálam, és úgy érzem teljesen el van borulva az agya. 3. Gyerekkel terhes feleség mit sem sejt.


2021. szept. 26. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit akarhat meg tőlem?
2021. szept. 26. 17:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, es nagyon nagyon remelem hogy minel hamarabb a rendorsegre mesz. Ez mar sokkal tobb mint zaklatas, tettlegesseg is. Sose fog leallni ha le nem allitsak. Hidd el tudom milyen ez, en tul sokaig vartam :(
2021. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Mondj el mindent a feleségnek, ekkor kisebb gondja is nagyobb lesz annál, h téged figyeljen.
2021. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hülye vagy, mert még nem jelentetted fel zaklatásért. Az ilyen nem áll le, ha véletlenül hibázol, s egyedül talál, komolyabb bajod is lehet.
2021. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen esetben lehet távolságtartásit kérni. Menj be a rendőrségre és mondd el nekik a problémát és kérj segítséget tőlük.
2021. szept. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!