Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van most olyan kormányrendelet...

BTzone509 kérdése:

Van most olyan kormányrendelet amivel egyetemi hallgatókat korlátozhatnak az elõadások látogatásában?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosom kapott reggel egy emailt az egyik professzortol, hogy az oltatlan hallgatok nem lehetnek jelen az orain. Az orain csak digitalis covid igazolvannyal vehetnek reszt a hallgatok. Torvenyes ez vagy van kormany rendelet, hogy ezt megszabja? Kihez lehet fordulni ezzel kapcsolatban mert szerintem ez egyenesen diszkriminacio.

2021. aug. 30. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ilyen jogszabály. Dékánhoz, rektorhoz kell fordulni.
2021. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs szerintem.


Javadolhatja az oltatlanoknak hogy tegyenek maszkot vagy otthonról nézzék,viszont nem kötelezhet.

2021. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Az a helyzet, hogyha szólsz, és valóban szabálytalan, akkor simán átáll a tanár úr onlinera, mert azt megteheti. De szerintem ezt is megteheti.
2021. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!