Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok ezért?

Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés
Ha munkahelyen beverem 1-2embernek a képét? És 8 napon túl gyogyuló sérülést okozok.Nemvoltam még büntetve.

2021. júl. 31. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na ez nem így van!

Tanultam jogot.

Ha a sérülés nyolc napon túl gyógyuló, akkor az súlyos testi sértés, ami egy hivatalból üldözendő bűncselekmény. Ha valaki ezzel elmegy orvoshoz, akkor az orvosnak ezt kötelessége jelezni a rendőrség felé. A büntetés változó lehet, lehet pénzbírság, vagy letöltendő is börtön fokozatban,esetleg közérdekű munka, stb.

2021. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kirúgást mindenképp kapni fogsz, azon kívül eláshatod magad az olyan munkahelyeken ahol referenciát/ajánlást kérnek az előző munkahelyedről. Ha pedig peched van akkor ja, bírósági ügyed is lehet belőle, ami full lutri hogy fog végződni. Magyarországon ha valaki ellop egy pecabotot az megy a börtönbe, más bedrogozva, nagy sebességgel elüt egy embert és megússza egy ejnye bejnyével
2021. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem direkt b4szogattak munkahelyen mert látták rajtam hogy nem nagyon bírom ha beszolnak de inkább kiléptem pedig 1-2 embernek szívesen beleb4sztam volna a pofajaba csak nem éri meg börtönbe rohadni amíg ő meggyógyul és eli az életet közbe rajtam röhög hogy börtönbe kerültem úgyhogy inkább kiléptem és rohadjon meg ott ahol van a hülyegyerek
2021. aug. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ezzel a kérdéssel kimerítetted az "előre eltervezett" fogalomkört. Szóval remélem letöltendő lesz belőle
2021. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!