Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a Facebook figyelmen kívül...

Ha a Facebook figyelmen kívül hagyja a szegedi törvényszék ítéletét (100 millió) akkor megúszhatja?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el Torockaitól, nekem sem feltétlen szimpatikus. Csak az ügyet nézzük. Végre elítéltek egy nagy céget, de csak én érzem úgy hogy igazából semmi eredménye nem lesz?
2021. júl. 24. 23:44
A kérdező szavazást indított:
Megússza a Facebook ha figyelmen kívül hagyja mert nem magyar cég
Nem úszhatja meg mert [leírom]..
11 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
100 millio nekik gombok, szerintem kifizetik, mondom ezt ugy h semmi konkretat nem tudok az ugyrol.
2021. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Mi a sza rrol van szo????????
2021. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jogtalanul, a választásokat befolyásolva törölték Torockai meg a pártja oldalát. Ezt nem én mondom, a bíróság xD.
2021. júl. 25. 00:05
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Simán megússza szerintem, itt Európában még mindég Írországba van bejegyezve nem?Most akkor mindenki perelhetné, nem Toroczkai az első akit töröltek...
2021. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem csak ot szivatta meg a facebook, amerikaban szeretnek is megregulazni, nem kizart h kesobbiekben minden politikai tartalmat kitorol a facebook.
2021. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

"Végre elítéltek egy nagy céget,"


Nem ítéltek el semmilyen nagy céget, ez az apró probléma. Ezért nem kell agymosó kormánypropaganda "híroldalak" szavát tényként kezelni.


A valóság:


[link]

2021. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Még nincs ítélet, évekig fog húzódni az ügy. HA mondom HA bírságra kötelezik az Fb-t akkor majd fellebbez, ha az jogerőssé válik akkor meg kifizeti a bírságot nem fogja őket meghatni, egy hét reklámbevételből röhögve kicsengetnek 100 millát.
2021. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha van esze a face -nek nem fizet náciknak, ennyi.
2021. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ilyen alapon zsidóknak se járjon holokauszt kárpótlás, mert van eszünk.
2021. júl. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől eltekintve ideje lenne már megregulázni a frászbukosokat, mert országok felettieknek képzelik magukat!
2021. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!