Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha emiatt feljelentenek...

Ha emiatt feljelentenek valakit akkor az számíthat büntetésre vagy arra hogy kártérítést kelljen fizetnie?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam egy képet. Le volt fényképezve egy autó hátulja oldalról amin volt egy vonóhorog. Alatta egy kézzel írott levél amin az volt hogy nekiment a kilógó vonóhorognak és egy kitakart telefonszám hogy hívja fel fel mert különben feljelenti mert nekiment az első lökhárítójával.

2021. júl. 20. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmire nem számíthat.

Még amúgy őszintén, egy vonóhorogban milyen kárt okoz egy műanyag lökhárító ha csak neki koccan? Ne röhögtessen már....

2021. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az akarta feljelenteni aki nekiment a horognak. Azt akinek a kocsiján a horog van.:


[link]

2021. júl. 20. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Aszongya kilógott a vonóhorog😅😅

Ha neki hajt egy villanyoszlopnak akkor meg a közművet perelni be mert oda tették az oszlopot?


Tudom hogy ez csak mém...

De mindig az a hibás aki neki ment. Olyan nincs hogy "kilógott"

2021. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: ilyen helyesírás után te egyáltalán komolyan veszed egy másodpercig is...??? :-D :-D :-D
2021. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez megint valami troll kérdés? 😖
2021. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem, csak arra voltam/vagyok kíváncsi ha tényleg megtörténne egy ilyen esemény akkor abban ki húzná a rövidebbet az aki nekiment és feljelent vagy az akinek nekimentek?...
2021. júl. 20. 12:13
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem vagyok troll, tényleg kíványi vagyok. Sokszor elgondolkodom ilyeneken egyébként, sokszok olyankor is ha filmekben sorozatokban látok vagy hallok valamit hogy ugyan a valóságban hogy állná meg a helyét. Ilyen volt ez a kép is.
2021. júl. 20. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:

- jó napot, fel szeretném jelenteni xy-t, mert nekimentem az álló kocsijának

- tényleg? Itt van önnek egy 10 ezres szabálysértési bírság csekk

2021. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!