Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyam volt "baratja" a zavart...

Anyam volt "baratja" a zavart elmeju alkoholista aki szerint munkakerulo drogos skinheadkent fogva tartom anyamat mert "anyaszereto vagyok"???

Figyelt kérdés

2019-ota mar szamtalanszor kihivtam a rendorseget, de nem tudnak vele mit kezdeni?! Mara kezd elfogyni a turelmem, folyamatosan provokal..


Elofordult tobbszor, hogy este tapsikolva uvoltotte az utcan az agyszulemenyeit rolam. miszerint munkakerulo drogos skinhead letemre bezarom az anyamat a lakasba mert "anyaszereto vagyok"??? ez lehet a magyaraz arra, hogy miert nincs tobb eve baratnom, van a fejebe masik verzio is, akkor munkakerulo drogos meleg skinhead vagyok illetve szerinte o tart el minket.. kartonszamra veszi a kolat meg a sajtot (valoszinuleg luxus arunak tartja, hogy ezt a kettot emeli ki?)


ebbol adodo gondok

- volt ra pelda, hogy ezt hallva masik szomszed melle allt mert latta, hogy anyamat elvitte boltba es markas uditoket pakolt ki a csomagtartobol.. (nem ertem, hogy hiheti(k), hogy ez a alkoholista a kozmunkas fizetesebol nekunk havi 100ezerert be tud vasarolni)

- ez a skinhead dolog is hiheto lehet egyeseknek, mert kopasz vagyok.. csak epp kevesen tudjak hogy borbetegseg miatt -_-

- nincs baratnom, csoda? egyebkent is tanulasra akarok koncentralni de arra se lehet ilyen korulmenyek kozott..


Ebbol sajnos napi rutin lett. reggel becsenget, vagy epp bekiabal a nyitott ablakon keresztul ezzel jelzi, hogy ma is balhezni fog.. kepes orakig csengetni, ha nincs ra reakcio akkor veri a redonyt kozbe mondja a magaet.. (ez mind nagyobb varosba tortenik, nem falun -_-)


legutobbi esetnel a rendorok elott kijelentette anyam, hogy o nem akar vele talalkozni, ne keresse, ne allitson valotlanokat .. volt 3 nap nyugi, most megint kezdni...


egyebkent a zalkato 60eves aki a 80 eves szuleivel lakik, edesanya nagyon hivo imadkozik istenhez, mikozben a "kisfia" varja a masik szobaba az ufokat.. az apja meg ugyan olyan pias mint a fia.. szoval meg veluk se lehet beszelni, hogy probaljak mar vissza fogni..



2021. júl. 14. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2022. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!