Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a NAV-hoz fordulok segítség...

Ha a NAV-hoz fordulok segítségért és válaszokért, akkor miért csak egy iktatószámot adnak nekem?

Figyelt kérdés
Rendezni szeretném a magyarországi TB tartozásom... Miért nem lehet simán megmondani/megírni, hogy milyen folyamata van ennek és csak simán megadni a bankszámlámla számot? Miért nekem kell megoldani a rejtvényt? Nem elég bonyolult az élet? 😅... Azt se tudom mit keresek hiába nyálazom a 16 oldalas "információs füzeteiket".

2021. jún. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
NAV-nak elég jó ügyfélszolgálata van, nekem eddig minden kérdésemre készségesen válaszoltak.
2021. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor telefonálunk maximum.
2021. jún. 30. 10:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Számomra ez felháborító.

Már van 2 ilyen haszontalan e-mailem.


,,Tisztelt Ügyfelünk!


Köszönjük, hogy kérdésével, észrevételével megkeresett minket. Iktatószáma: **** a későbbiekben ezen iktató szám segítségével tud a megkeresésére hivatkozni.


Nemzeti Adó- és Vámhivatal"

2021. jún. 30. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy miért nem személyesen mentél be egy ormányablakba.
2021. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne is értsd a dolgot, ha nem is kérdezel....


Azért, mert 1200km-re van tőlem a kormányablak.

2021. jún. 30. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!