Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetek-e polgármester ha...

Lehetek-e polgármester ha tanuló vagyok?

Figyelt kérdés

De úgy szeretném elvégezni hogy nem nappali képzésben vennék részt hanem levelezőin végezném el! Másik kérdésem az lenne hogy a kampányidőszak alatt lehetek-e nappali tagozatos diák még vagy akkor is már jobb hogy ha levelezőin vagyok?(erre csak akkor válaszolj ha az első kérdésre a válaszod az hogy ellehet végezni!

Bunkó válaszokat máshova írj!Köszi


2010. aug. 22. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Neked még nagyon sokat kell tanulnod, hogy ennél értelmesebb kérdéseket tehess fel.

Egy tanuló hogyan lehetne polgármester????????????

Ez egy munkaviszony, ahol az elvégzett munkáért felelősséggel tartoznál, fizetést kapnál.

2010. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Úristen, te nagyon elvagy tájolva

akinek bármi ilyen munkája van az tanult ember, több diplomával lerakva abból ami szükséges hozzá. Másik a polgárok jóléte függ ettől, nem lehet jött menteknek oda adni. El sem hiszem ilyen kérdést tettél fel, mennyi idős vagy ha szabad kérdeznem?

18/f

2010. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Dymo ***** válasza:
70%
milyen felelősségről beszélsz te? :D egyszer nem hallottam,hogy bármilyen polgármestert lesitteltek volna,mert szarul végezte a munkáját
2010. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

12:16

Ez így ebben a formában nem igaz.


Nyilván nem egy túlkoros szakmunkásképzősről van szó, de én nem javaslom, hogy most belevágj. Inkább majd a következő ciklusban.

2010. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Második..szerintem te vagy nagyon eltájolva.Nem tudom melyik Univerzumból érkeztél hozzánk.Egy polgármesternek nem kell több diplomásnak lennie.Semmilyen külön iskola nem kell hozzá,érettségivel is lehet valaki polgármester..
2010. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"egyszer nem hallottam,hogy bármilyen polgármestert lesitteltek volna,mert szarul végezte a munkáját"


Tudod börtönbe azt csuknak akit a bíróság jogerősen elitél bűncselekményért. Ehhez semmi köze annak hogy szerinted valaki hogy végzi a munkáját.

2010. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
elég a 8 osztály. most is soksok polgármester tanul levelezőn. ha érzel magadban affinitást, és tudnád is csinálni, miért ne? :)
2010. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A 70. §-t tessék tanulmányozni. A választott közhivatalok nincsenek végzettséghez kötve, azokat bármely nagykorú magyar állampolgár betöltheti, ha nincs ezt korlátozó jogerős ítélet.

2010. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az viszont már más kérdés, hogy egy tapasztalatlan fiatalra ugyan ki szavazna? Na mind1. Azért válaszolok.


A kampányidőszakban jobban tennéd, ha egész nap szabad lennél, mivel egy-egy kampányrendezvény egész napos ugyebár, beszédeket kell mondani, mutatkozni az emberek előtt stb. Mások ezt már rég elkezdték(különösen most augusztus 20 volt nagy lehetőség nekik, mert lehetett mutatni magukat különféle rendezvényeken, koszorúzásokon, szentmisén stb), szóval nem hiszem, hohy sok esélyed lenne, de te tudod.

2010. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lehetsz és gyűjtheted a kopogtatócédulákat nappali mellett, nem kizáró ok
2010. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!