Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Szlovákiából hozom be a...

Ha Szlovákiából hozom be a kint vásárolt autómat szlovák rendszámmal, akkor itthon milyen törvények jogok vonatkoznak rám?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azzal jönne hogy miért nem itt Magyarországon vásárolok autót, az nézze meg interneten, hogy aki itt vesz kocsit az nem komplett !! Ugye fele áron veszed meg külföldön mint itthon !!

Válaszokat előre köszönöm!


2010. aug. 22. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan már, kedves kérdező, ne is szabadkozz. A hipermagyar Bayer Zsolti is szlovák rendszámú autóval nyargal a szerkesztőségbe, hogy onnan hazafiasságról papoljon a firkálmányaiban :D
2010. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:))
2010. aug. 22. 01:39
 3/9 anonim válasza:
Ha rájönnek ,hogy nem ott èlsz és nincs cèged akkor apeh barátunk rád fog szálni. Egyébként kevesebb súlyadó ...
2010. aug. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

-Kell állandó szlovák lakhely kint.

-Súlyadó nincs

-Bizti olcsóbb

-Átiratás filléres

-Apeh tehet 1 szívességet..

-Ha bemérnek nem tudják behajtani rajtad a bírságot, mert ilyen táren nincs megállapodás a két ország között. Német, osztrák ezért nem jó, mert azok egy gyorshajtási ügyben is kiadják az adataidat.

2010. aug. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah még annyit, hogy unión belül olyan rendszámmal furikázol amilyennel akarsz, mert az országok között is verseny van. Szal csupa előny.. Én már csak tom. :DD
2010. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

5:36 os

A szomszéd jól feljelent .

2010. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is pont azon gondolkodom , hogy ott cserélem ki a kocsimat...azaz, itt eladom, ott megveszem . Csak ezt az állandó lakhelyt kell megoldanom valahogy ..


ja.. a szomszéd feljelent


lassan megint házmester ország leszünk .

2010. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kokas Lajos ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Vannak erre szakosodott cégek, akik mindent elintéznek, hogy neked is lehessen Szlovák rendszámod. Kíváncsi vagyok menyi pénznek kell még kiesnie az államkasszából, mire rájönnek, hogy új szabályzók bevezetésével meg lehet akadályozni a külföldi rendszámok elterjedését és az adó forintok itthon maradnának!

2010. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Húú.. köszönöm ! Amúgy a kinti lakcím meglenne..

Csak a többit nem tudtam..hogyan kéne csinálni ;)

De faszául elmondtátok szóval köszi

2010. aug. 25. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!