Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sokkolót vagy paprika sprayt...

Sokkolót vagy paprika sprayt érdemes venni önvédelem céljából?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Sokkoló
Paprika/bors spray
20 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve más ötleteket is szívesen meghallgatok. Zsebkést semmiképpen nem szeretnék, nehéz megtanulni rendesen használni és nem akarok sérülést okozni magamnak.
2021. márc. 24. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Sokkoló. Azzal magadnak nem árthatsz de a paprika sprayt ha a sötétben fordítva tartod magadat fújod le.
2021. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkoló eleve illegális, így magadat sodornád bajba, ha használod.
2021. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt lehet venni ilyen rúzs sokkolót, és azt írja legális:/ Ezért gondoltam. De köszönöm a segítséget!

2021. márc. 24. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy azt írja, mert el akarja adni...

"Jelenleg Magyarországon az elektromos sokkoló közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül, mely azt jelenti, hogy utcán viselni tilos, valamint kereskedelmi forgalomba sem kerülhet. Abban az esetben, ha ilyen eszközt találnak az embernél, elvileg szabálysértési eljárás alá vonják."

2021. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez egyértelmű, hogy azért írta. Viszont elég érdekes, hogy csak így árulja a közösségi médián és nem tűnik fel senkinek. Ezért kérdeztem. De megértettem, köszönöm!
2021. márc. 24. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagy zseblampa sokkolot vegyel. Soha senki nem figyeli es nem jon ra,h az. Sot a rendor nem nezi at a cuccod. Jol jon meg a vascso,partvis. Nagy esernyo.
2021. márc. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!