Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudni mi van most az oktogoni...

Tudni mi van most az oktogoni lovoldozovel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szegeden HSR-körletben éldegél
2021. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
tész-es tudtommal, de lehet nem erre irányult a kérdés
2021. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bódi Zsoltra gondolsz?Gondolom ő még mindig ül,és ülni is fog haláláig,tényleges életfogytiglant kapott,ha jól emlékszem.
2021. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, aki lelőtt három sutyerák cigányt az Oktogonon, ő a Csillagban nézegeti a betonplafont még egy darabig. Lehet, hogy feltételesen kiengedik 25 év után, ami kb. négy év múlva lesz. Ennyi idő alatt csak kezdett valamit a paranoid személyiségzavarával a börtönpszichiáter.
2021. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazabol arra gondolok milyen allapotban van mind testi mind lelki.
2021. febr. 19. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:

5.:Hát milyen testi-lelki állapotban lehet az,aki 2 évtizede ül? XD

Majd kicsattan az örömtől és a boldogságtól,örül hogy ilyen szép helyen lehet,boldogságban telnek a napjai,élvezi az életet.

2021. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerencsere elkepzelni sem tudom, mit erez.
2021. febr. 19. 16:23
 8/14 anonim ***** válasza:
7.:Megérdemli.
2021. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
HSR-en általában mélyen depressziós mindenki és csak vegetálnak. Kicsit élteti őket a remény, hogy talán feltételesen szabadlábra kerülhetnek, de azt is tudják, hogy fekvőnyolcasból még soha senki nem szabadult, csak lábbal előre.
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8. Igen ebben nem ketelkedem.

9 igazabol a depressziot se tudom pontosan milyen foleg nem a mely depressziot. Volt persze nekem is rossz hangulstom voltam rossz paszban tartosan is, de szerintem hivatalosan nem volt ez depresszio. Es vajon milyen az amikor valaki nem lelkibetegkent depresszios hanem olyan valos oka van ra amit nem tud orvosolni: Olyant tett ami miatt az életet egy cellaban kell leelnie.

2021. febr. 19. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!