Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mi számít az...

Szerintetek mi számít az információs rendszer helyes működésének?

Figyelt kérdés

Van olyan törvény hogy nem zavarhatod meg az információs rendszer helyes működését.


Bár tudom hogy hazánkban az ilyen perek elenyészőek és pl. a bkv "hackert" is felmentették, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Amúgy nincsenek illúzióim, tuti annak adna igazat a bíróság akinek jobb ügyvédje van.


Amúgy egy eset mire gondolok: Pl játékban duplikálnak tárgyakat. A hiba alapból benne van a játékban, nem a játékosok teszik bele. Vagy ha nem játék akkor legyen egy szolgáltatás, pl lejárt az előfizetés de mi még mindig elérjük direkt linken vagy valami.


2021. febr. 15. 08:35
A kérdező szavazást indított:
Ahogy sikerült megírniuk, ahogy jelenleg működik.
Ahogy szerették volna megírni, ahogy szeretnék hogy működjön.
4 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott egy jobb példa amivel mindenki tud azonosulni szerintem: Valami szavazás ahol te csak egyszer tudnál szavazni, de ha törlöd az előzményeidet enged még egyszer.
2021. febr. 15. 08:37
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Te ügyvédnek készülsz? Nem helyes csalni, innen kell kiindulni.
2021. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
A játék licenszszerződésében van, hogy ingame bugokkal mit csinálhatsz és mit nem. Az ilyen btk dolgokkal akkor kell foglalkoznod, ha olyan eszközökkel nyúlsz hozzá a játékhoz, amiket ingame nem tudnál megvalósítani.
2021. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, minor egy nyikkot sem hallunk koronavírusról.
2021. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!