Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 1 kg-os poroltó mennyire...

1 kg-os poroltó mennyire lehet hatásós megverni készülő közeledő egyén ellen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 13:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Magyar igazságszolgáltatás szerintem nem a legmegbízhatóbb. Volt defenol cs-m de elfújtam már egy illetőre. Most csak pfeffer fog és jet van és ezt használom.
2021. febr. 5. 14:08
 22/37 A kérdező kommentje:
Pontosabban hordom
2021. febr. 5. 14:11
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a német fegyverboltban mondták, hogy itt a paprika állatokra engedélyezett, az emberre csak gáz. De! Ha valaki be van drogozva, kiröhögi a gázt, a paprikát nem.

Vegyek nyugodtan azt, még nam hallottak olyat hogy a támadó feljelentett volna valakit hogy paprikával lőtt gáz helyett. Birtokolni itt meg nem tilos, ha kérdik, mondhatod, hogy állatfóbiád van és félsz egy támadástól.

Ha meg az a kérdés, hogy kapsz egy kést a hátadban, vagy lősz, nehogy már nekiállj mérlegelni...

2021. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Most gázspray-ről van szó, és Magyarországon, ami sajnos jócskán rosszabb jogszabályok terén mint Németo.


Az én településemen nem drogosokkal hanem a sok agresszív emberrel van a baj, akire ha ránézel, fel akar darbaolni.

2021. febr. 5. 14:20
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Többet érsz el vele ha lefujod
2021. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
A sprayvel azt hiszem ugyanez a helyzet. Paprika az kutyatámadás ellen van hivatalosan. Meg azt hiszem megvan az a méret ami szabad magaddal vinni, meg van abból is ez a kilós méret amit csak hivatásosan lehet használni. Azt hiszem erre eu-s szabályzás van.
2021. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Magyaországon a paprika bármilyen kiszerelésben KKVE eszköznek minősül. Illetve minden hatóanyagó gázspray aminek töltöanyaga több mint 20 g.
2021. febr. 5. 18:33
 28/37 anonim ***** válasza:
Mire a poroltót működésbe hozott háromszor is van ideje leültni, szóval csak mint ütni vele reális.
2021. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
azért azt a biztosítószeget kihúzni nem olyan hosszú dolog. Általában azért van előjele a dolgoknak.
2021. febr. 5. 18:39
 30/37 anonim ***** válasza:
Kihúzni, felrázni, vagy párszor földhöz vágni...
2021. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!