Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha két számal nagyobb kellemes...

Ha két számal nagyobb kellemesen szellőző maszkot használók megbüntethetnek érte?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy kínaiba szép nagy maszkokat. Szerintem XXXL-es embereknek tervezték. Nagyon szeretem, mert végre rendesen kapok levegőt. Helyesen használom a nózimon is rendesen rajta van. Kellemesen szellőzik oldalt, alul, felül is. Egy valamitől félek, ha meglássa bkv ellenőr vagy rendőr megbüntethete-e érte? Szerintem nem mert helyesen használom a nózim is elfedi

2020. nov. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltakarja a szád és az orrod, akkor nem büntetnek meg.
2020. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Létezik az XXXL-nél nagyobb méret is?

2020. nov. 19. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet varratok egy vitrolát anyámmal.
2020. nov. 19. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem büntetnek meg, de nem is tölti be igazán a funkcióját, zárt térben inkább ne ezt használd. Arra viszont tökéletes, hogy szabad levegőn abban mászkálj. Ott amúgy is hülyeség a maszkviselés.
2020. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2,3 Minek hatalmas?
2020. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem fognak
2020. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2020. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!