Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mai napon pár rokkonnal (3-4...

Mai napon pár rokkonnal (3-4 fő)összeülnénk este beszélgetni iszogatni (sok volt a névnap szülinap a családban). Elvileg ez engedélyezett. Hazafele menet bőven 8után ha megállítanak megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 09:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy ráderősítsek.
2020. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell bántani azokat, akik látják, hogy idióta törvényeket hoznak és értetlenkednek.
2020. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mellesleg nem mindenki nézi a hiradó nevű szennyműsort, meg az unalmas parlamenti bohóckodásokat, amiből lassan piac lesz.

Miért ne lehetne megkérdezni, hogy most mi van?

2020. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem érzem magam ostobának attól hogy feltettem egy kérdést amiről egyik netes oldalon sem olvastam konkrét választ. Ha nem tetszik nem kell válaszolni rá hisz ez nem kötelező. Ne értsetek félre minden szabályt betartunk a magunk és mások védelme érdekében. Nem sétálgatunk csak mert kedvünk tartja és órákat sem vásárolgatunk.
2020. nov. 14. 14:39
 15/25 anonim ***** válasza:
A kijárási tilalomnál konkrétabb válasz nincs a kérdésedre.
2020. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ebben nem értünk egyet. De köszönöm hogy időt szakitottál rám. További szép napot
2020. nov. 14. 15:05
 17/25 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Végül mit csináltok?
2020. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom még :D de megpróbáljuk ottalvósra szervezni
2020. nov. 14. 15:16
 19/25 anonim ***** válasza:

"Akkor sem kell bántani azokat, akik látják, hogy idióta törvényeket hoznak és értetlenkednek."

A kérdés nem értetlenkedés hanem tudatlanság.


"Mellesleg nem mindenki nézi a hiradó nevű szennyműsort, meg az unalmas parlamenti bohóckodásokat, amiből lassan piac lesz."

Egyiket sem kell nézni, hogy tájékozódj. Elég lenne beírni a gugliba hogy kijárási tilalom, és a találati listából szabadon válogathat, hogy jobb- vagy baloldali médiában szeretné-e elolvasni a részleteket.


"Miért ne lehetne megkérdezni, hogy most mi van?"

Nyilván meg lehet, csak egyrészt egy keresés hamarabb megvan mint egy ekkora kérdést kiírni, másrészt az eredmény is egyből meglett volna, míg itt várhat ki tudja meddig a válaszra - aztán az vagy helyes, vagy nem, ki dönti el...?

Olyan ez, mint megkérdezni itt, mennyi 2+2. Egyrészt ostobának tűnsz, ha ezt nem tudod, másrészt ostobának tűnsz, ha nem tudod, hol találsz rá egyből garantáltan helyes választ.


"Én nem érzem magam ostobának attól hogy feltettem egy kérdést amiről egyik netes oldalon sem olvastam konkrét választ."

Az ostoba ember általában nem érzi magát ostobának. Lásd pl. laposföld-hívők. Az, hogy nem találtál konkrét választ, pont azt erősíti meg, hogy vagy fogalmad nincs, hogyan kéne a google-t használni, vagy meg sem próbáltad.

2020. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Remélem ezzel hogy ezt mind leírtad megnyugodott a kis lelked és jobb lesz az életed. További csodás napot kívánok neked
2020. nov. 14. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!