Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek vegyek gázpisztolyt?

Szerintetek vegyek gázpisztolyt?

Figyelt kérdés
Fontolgatom, hogy veszek gázpisztolyt, csak nemtudom, hogy megéri-e. Szerintetek?
2010. aug. 6. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

annyit tudok mondani,hoyg befektetésnek egyértelműen nem jó,de akkor meg hogy gondoldo,hoyg megérné-e?:D

hát ez attól is füg,hogy falun élsz,vagy városba,meg hogy mennyi szabadidőd lenne,mennyire érdekel,meg mennyi feles pénzed....azért ez nem így megy,hogy vki azt mondja itt neked,hogy igen,vegyél,és akkor pofáraesnél

2010. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Minek?


Ha megtámadnak, nincs időd elővenni.

Egy példa: mész este az utcán, 22 óra. Mész mendegélsz, az utca túl oldalán jön 2 fiatalember és elkezdenek átjönni a te oldaladra. Lehet semmit nem akarnak, lehet tüzet akarnak kérni, de lehet hogy ki akarnak rabolni és rögtön ütnek.


Akkor mindig a pisztolyon lesz a kezed? Így nem lehet élni.

2010. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább gyúrj:D
2010. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jól jön. szomszédba bejöttek a cigányok lopni akartak elő vette, aztán adott nekik.. fetrengtek a fájdalomtól stb. ő pedig hívta a rendőrséget... Még elmenekülni sem tudtak.. Úgy kell nekik most én is beszerzek egyett.
2010. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

lakásba házba még okés, de utcán nehéz megmondani ,h tudnád e használni.


amúgy zárt helységben ha nincs szerencséd, akkor te is kapsz belőle.

2010. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, csak tanuld meg használni. Gyakorolj vele, hogy gyorsan, könnyen elő tudd kapni szükség esetén, lőjél pár tárat vaktölténnyel, hogy szokd a hangját, stb. Amire figyelj, hogy önvédelemre csak forgótárasat vegyél.

Itt mindent megtalálsz a gázfegyverekről:


[link]

2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Röhm RG 89-et, mert azzal gumilövedéket is tudsz lőni. Persze ezt nem kell senkinek sem elmondani. És nem a legnagyobb fegyver, úgyhogy jól el lehet rejteni.
2010. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Önvédelemre szigorúan csak revolver, játszásra viszont jó az öntöltő is.


Az viszont hülyeség, hogy semmi értelme, mert úgyse bírnád elővenni. Kis gyakorlással megfelelő tokkal egy-két másodperc körül tudnál rántani és lövést leadni.

2010. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
25%
Szerintem is hülyeség ha megtámadnak nem tudod időben előkapni, ezért inkább vegyél mondjuk egy vállról indítható rakétát, és akkor majd megfontolják, hogy meg akarnak e támadni. Elő se kell kapni, mert senki se akar majd beléd kötni, elég ha mindig ott lóg a hátadon, és mindig meg legyen töltve, hogy nagyobb legyen a hatás.....
2010. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na hallgass az ilyen hülyékre akik azt írogatják h nem lesz időd előkapni....jézusom...pont olyanok írják akik még életükben nem fogtak ilyet.

Azon kívül, én már élesben is próbáltam, és megmondom neked, bőven volt időm előkapni.

Azon kívül, hogy ha ott van az oldaladon, már az is elég elrettentő.

2011. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!