Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatással vádolnak. Fel...

Zaklatással vádolnak. Fel ment engem az, ha ambuláns lapom van arról, hogy nem működik aminek működni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Meg vádoltak azzal, hogy zaklatok valakit tettlegesen is. Ez részemről lehetetlen ugyanis nem működik a szerszám és erről van leletem is. Ráadásul kettő is és két éves , tehát nem friss direkt ez miatt készítve. Szóval, ha be mutatom ezt a papírt, a szégyenen kívül számít e valamit?

2020. aug. 27. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem ment fel alóla. Még a szexuális zaklatás alól sem mentene fel szerintem, ugyanis nem csak azzal lehet valamit csinálni egy nővel....
2020. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Kezed sincs, vagy csak fantáziád?
2020. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha tudtára adod a nyomozónak hogy nem működik neked ott lent jobban gyanús leszel. Mivel ha nem működik nincs szexuális élet, és valahogy ki kell élni a vágyakat......
2020. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Van két kezed, azzal is tudsz szexuális zaklatást elkövetni. Illetve ha a soha fel nem álló micsodádat direkt szexuális céllal dörgölöd oda valakinek a nemi szervéhez, azzal is elköveted a szexuális zaklatást. A lotyka kolbászt is odateheted valakinek a szájába, az már nemi erőszak konkrétan! Tök mindegy, hogy áll vagy sem.
2020. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!