Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatással vádolnak. Fel...

Zaklatással vádolnak. Fel ment engem az, ha ambuláns lapom van arról, hogy nem működik aminek működni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Meg vádoltak azzal, hogy zaklatok valakit tettlegesen is. Ez részemről lehetetlen ugyanis nem működik a szerszám és erről van leletem is. Ráadásul kettő is és két éves , tehát nem friss direkt ez miatt készítve. Szóval, ha be mutatom ezt a papírt, a szégyenen kívül számít e valamit?

2020. aug. 27. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A zaklatás és a szexuális zaklatás két különböző téma.
2020. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szexuális zaklatásrol van szó
2020. aug. 27. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
volt testi kontaktus ? a fel nem álló műszert dörgölöd valakihez az is lehet zaklatás . ha nem volt semmi akkor te is feljelentheted a feljelentőt
2020. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi ilyesmi.
2020. aug. 27. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eljárás során derül ki mi a pontos tényállás. Ha azzal vádolnak hogy pl. tapogattad akkor nem túl sokra mész a látlelettel (bár hasznos lehet, de nem perdöntő az ügyben). Menjen végig az ügy, hagyd hogy a másik fél tárja fel először a bizonyítékait és azok rögzítésre kerüljenek írásban. Utána cáfold és kontrázz rá.
2020. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem ment fel.
2020. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Nem csak álló farokkal lehet valakit szexuálisan zaklatni...
2020. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. Nem történt semmi a részemről ez az igazság. És nem is tudnék semmit csinálni. És eszembe jutott, hogy erről van papírom is.
2020. aug. 27. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha arról lenne papírod hogy nyaktól lefele teljesen béna vagy, akkor még csak csak, de ez így nem jelent semmit.
2020. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindenesetre ha tényleg kitalált a dolog és ilyesmi is lenne a vallomásában, hogy mit tudom én "érzetem, hogy hozzámnyomja a merev farkát" vagy na érted, akkor használhatod védekezésre :D De szerintem tartsd meg ilyen adunak :D
2020. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!