Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tehetek bejelentést?

Hol tehetek bejelentést?

Figyelt kérdés
A keszthelyi múzeum zoo-ban az állatok számára élhetetlen körülmények vannak. Víz nincs nekik, és etetni se nagyon etetik őket. A piráják nincsenek elzárva, bárki belenyúlhat, elpustult madárpókok vannak mindenhol, és dohányfüst terjeng. Kihez fordulhatnék, hogy bezárják és jobb helyre kerüljenek az állatok?

2020. júl. 7. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédő csoportoknál.
2020. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most kerestem, és az Országos Állatvédőrség Alapítvány szerinted tudna valamit cselekedni?
2020. júl. 7. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg! Mindenképp próbálj meg több csoportot, ha ez nem segítene.
2020. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Neurotech ***** válasza:
100%
Esetleg egy helyi regionális újság vagy TV is érdekelt lenne ha lőttél egy pár fotót. Az elég hamar változást hozhat mert többtízezer emberhez eljut az információ.
2020. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez is nagyon jó ötlet! Képeket készítettem ha nyilvánosságra kerülne, lehet nagyobb eredményt tudnánk elérni
2020. júl. 7. 18:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Elküldtem a képeket a TV Keszthely-nek hátha érdekli őket.
2020. júl. 7. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetben kereshettél volna egy dolgozod, hogy szeretnél a vezetöséggel beszélni, és nekik elmondani...
2020. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A dolgozó szerint tegnap töltötték fel az itatót, de kétlem hogy egy nap alatt kiszáradt volna mind, persze miután szóltam, egyből elkezdte töltögetni. Láthatóan nem értenek hozzá, nem is tudom hogy jutottak ilyen felszereléshez. Azon pedig hogy a leopárdgekkó egyből ment is inni, nincs mit vitatni, az állatok rég nem ittak... és azon sincs mit vitatni hogy az ürülékük már pár hónapja gyűlnek.
2020. júl. 7. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elküldted a TV-nek! Remélhetőleg kezdenek vele valamit.
2020. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ellenben nem értem a sok 5 csillagos értékelést, szerintem régebben más tulajdonos volt, és gondozták is őket, mert mostanában kezdtek elterjedni a rosszabb értékelések. Az a baj, hogy e legtöbb ember a fotó készítésén kívül, nem gondol belem hogy hogyan is élnek azok az állatok
2020. júl. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!