Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek-e bejelentést? Kötelez...

Tehetek-e bejelentést? Kötelezik-e?

Figyelt kérdés
Augusztusban eltöltöttünk pár kellemes órát egy lánnyal. A kapcsolatot lezártam (nem ígértünk egymásnak semmit). Azóta folyamatosan írogat nekem, családomnak, hogy terhes tőlem, fel fog jelenteni, majd pénzt követel, hogy nem nevez meg apának. Én védekeztem, kizártnak tartom, hogy terhes lenne. Nem mutatott semmiféle orvosi papírt, ugyanakkor azt is közölte lehet, hogy beteg lesz a kicsi. Tudom, hogy a védekezés ellenére 100%-os védelem nem létezik, ezért szeretném ha papírt mutatna, vagy ha nem ment orvoshoz menjen el (az esetleges baba miatt). Egyébként van már több gyereke is.
2018. okt. 24. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, hogy szóljon, ha megszületett a gyerek, 50-60E Ft egy DNS vizsgálat, te kifizeted, ha nem a tiéd a kölök akkor rávered.
2018. okt. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagy ívben szard le! Tuti kamu. Ha tényleg terhes, és megszüli, akkor majd beperelhet téged, és ha orvosszakértő is megerősíti hogy te vagy az apa, akkor majd fizetheted a gyerektartást. Ő is tudja hogy ha tényleg terhes, akkor az nem tőled van, úgyhogy az átb'szásoddal próbál meg lehúzni egy kis lóvéval! Ha, mint írtad is, több gyereke is van akkor már rutinos, "öreg róka". Hajtsd el a p'csába.
2018. okt. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mutat orvosi papirt, egyértelműen kamu. Feljelentheted zsarolásért amúgy, de én nem tenném, ez az ügy magától is el fog aludni.
2018. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Kukázd az firkálmányait. Szóra sem érdemes.
2018. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem terhes vagy kiderül, hogy nem a tiéd a gyerek utána zarolás/csalás miatt feljelentheted. Legyen meg az összes üzenete.


De tényleg sántít hogy nem akarja megmutatni az orvosi papírokot. DNS vizsgálatot mindenképp csinálj ha gyerek születik.

2018. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták pusztán a gyerektartásira hajt a csaj. Mond meg vigye nyugodtan bíróságra az ügyet, ugyanis olyankor DNS vizsgálatot szoktak elrendeni. Akkor meg egyből kiderülhet, hogy valószínűleg nem a tiéd a gyerek. Valószínűleg nem csak téged zaklat, még sok másik férfit is, miszerint a gyerek az övé. Erre már idehaza is sajnos külön iparág kezdett felépülni, fogják, szexelnek egy pasival, majd utána rögtön rohannak teherbe ejtetni magukat, aztán megpróbálják kizsarolni a balekból a pénzt. Leállni viszont nem fognak, mindig lesz valami, amire hivatkozva próbálnak pénzt lenyúlni.
2018. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, te ezt a problémát egy korábbi kérdésben felvetetted. Olvasd el az ottani válaszomat.
2018. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

#metoo #girlpower

Biztos a kérdező a hibás, mert férfi.

2018. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tettem még fel kérdést eddig.
2018. okt. 24. 11:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy miután megszületett a gyermek, indítson ellened apasági pert, s akkor majd a bíróság eldönti a piszkos anyagiakról szóló részt.
2018. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!