Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik a világban, mi...

Mi történik a világban, mi van az emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy hol kezdjem, el vagyok keseredve...

Aki követi a híreket azoknak gondolom nem nagyon kell mesélnem, de nem tudok elmenni amellett ami manapság folyik.

George Floyd-ról van szó, aki nem tudná miről beszélek, röviden annyi hogy egy 46 éves fekete férfit megbilincseltek, mert termékeket hamisított, majd a fehér rendőr a nyakán térdelve szemrebbenés nélkül megfojtotta, a férfi könyörgött neki,hogy nem kap levegőt. Akinek erős az idegzete az keressen rá a videóra mert felvették. A rendőr megúszta egy kirúgással, és most azért tüntetnek,hogy igazságot kapjon.

Ez engem nagyon felháborított, hogy 2020-ban itt tartunk, rasszizmus,gyűlölet,igazságtalanság...

Szépen lassan haladunk lefelé a lejtőn...és erről csak mi tehetünk!



2020. máj. 28. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy nem kell messzire menünk elég hogyha magunk körül nézünk egy kicsit, nem egyszer láttam hogy emberek egymást eltapossák, megalázzák, kinevetik stb..
2020. máj. 28. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta nem járok meccsre, koncertre, nem nézek híradót. Mindenhonnan a szenny és a mocsok ömlik ránk. Én a gyerekeinket sajnálom, hogy ebben nőnek fel.
2020. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez sajnos Amerikában mindennapos, évente több száz, sokszor ártatlan embert ölnek meg a bőrszínük miatt. Még talán egy hete sem volt, amikor a hírek még arról szóltak, hogy egy embert a saját otthonában öltek meg a rendőrök, és ráadásul nem is abba a lakásba törtek be, ahova terveztek, mert akit kerestek, ő már rendőrkézen volt abban az időben. Teljesen ártatlan embereket ölnek meg, vagy csuknak le évtizedekre hamis vádakkal.
2020. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Ez van, amikor a liberális világ a fszságaikat rákényszeríti az emberekre...

Lehet provokálni egy darabig, de idővel mindenkinél elszakad a cérna.

2020. máj. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

"Ez engem nagyon felháborított, hogy 2020-ban itt tartunk, rasszizmus,gyűlölet,igazságtalanság..."


Gondolom ugyanígy felháborodtál a Deák téren történtek miatt is! Vagy a rendszeres öregezések hallatán is.

2020. máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
A globalizáció hátrányai
2020. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Itt nem csak a rasszizmusról van szó, de az is közrejátszik. A rendőrök között nagy a pszichopaták aránya, ezért sok ilyen erőszakoskodás történik. www.businessinsider.com/professions-with-the-most-psychopaths-2018-5#7-police-officer-4 Bár hivatalos kutatást nem találtam, de ez bizonyítja. Amerikában történt szintén az az eset, amikor egy rendőr lelőtte egy ember kutyáját, aztán meg csak röhögött. https://www.youtube.com/watch?v=WCNNiRfQiTg Mivel a pszichopaták között gyakran megjelenik a rasszizmus, ezért fordul sokszor elő az amcsi rendőröknél a feketék elleni erőszak. De ez nem azt jeleni, hogy rasszista világban élünk. De a gyűlölet és az igazságtalanság stimmel.
2020. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!