Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akkor most kötelező buszon a...

Akkor most kötelező buszon a maszk vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma 2 buszon utaztam,az egyiken mindenkin volt maszk,a másikon senkin se és az utóbbin voltak többen.

Úgy tudom Szabály,hogy mindenhol fent legyen maszk és pont (buszokon). vagy tévedek?


2020. máj. 12. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Kötelező, de senki sem ellenőrzi, és az emberek is egyre inkább leszarják, teljesen jogosan.
2020. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Pest megyére nem vonatkozik a kötelező maszkviselés a tömegközlekedési eszközökön. (Bp-en már korábban el lett rendelve).

Így viszont, az olyan közlekedési mód, ami nem tartozik Bp helyi rendelete alá (BKK-n kívüli), az kiesik ebből a körből.


De itt szimplán csak nem használják.

2020. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Ahol ki van írva ott kötelező. Budapesten kötelező. De a viselőjének többet árt, mint használ, mér baleset is volt oxigénhiány miatt, visszalélegzed, amit kiköhögtél, stb...

Így már kidugja az orrát, akinek van esze.

Főleg, hogy enyhítésekről kommunikál a kormány is, valószínű ennek 1 héten belül vége.

2020. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Kötelező, de nem ellenőrzik sehol. Maximum kötekedős kedvükben lévő utastársak szólnak rád.
2020. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én pár napja utaztam a 85-ösön,ott két közteres (?),vagy nem tudom milyen ember ellenőrizte .
2020. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Akkor most kötelező fertőzni és/vagy meghalni, vagy nem?

Megértem én, hogy akadnak, akik számára ennél sokkal egyszerűbb dolgok is megemészthetetlen nehézséget okoznak. Valójában a baj akkor kezdődik, amikor ez a hozzáállás közszemlélet kezd lenni. Na akkor aki tudja, fogja menekülőre.

2020. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Kötelező, felénk civil ruhás rendőrök büntetik a maszk nélkülieket, 30 000 - 100 000 Ft értékben
2020. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Kötelező, de nincs ellenőrzés, se szankció.
2020. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
volán buszon kötelező, nem rég szólt is a sofőr valakinek
2020. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!