Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zenélős árus autókat hogy...

Zenélős árus autókat hogy lehet "kitiltani" az utcánkból?

Figyelt kérdés
naponta 4-5 jön,rettenetes hangosak,mindenkit zavar,legfőképpen a gyermekeseket mert mindig felkeltik őőket.van erre valami korlátozás?jobban érdekelne olyan válasz amiben jogszabály van,mert a "tessék itt nem bekapcsolni a hangszorot" nem működik
2010. júl. 22. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nincs rá jogszabály, nappal használhatják a reklámjukat. Ha rendszeresen defektet kap az utcátokban, előbb-utóbb leszokik az arra közlekedésről ;)
2010. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ezzel csak az a gáz, hogy akkor mások is defektet kapnának. :D

Amúgy felénk is sok jár és engem is zavar.

2010. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabad országban élünk. Bárki kiabálhat az utcán napközben.
2010. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez csak az utca lakóin múlik. Tudod ezek csak addig járnak egy utcába be , amíg megéri nekik,tehát ha vásárolnak is az ott lakók az autóról. Na most amíg vannak akik várják és vásárolnak ,addig be fog jönni. Ha azt meg tudnád beszélni a többiekkel,hogy senki ne vegyen tőle semmit akkor 3 nap múlva automatikusan eltűnne tőletek. De ezt meg nem lehet megbeszélni az emberekkel,így ezután is be fog jönni az utcátokba,mindaddig míg van vevő.
2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést te írtad?


[link]

2010. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem én irtam,de én is irhattam volna.miert?
2010. júl. 22. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:

"Tudod ezek csak addig járnak egy utcába be , amíg megéri nekik,tehát ha vásárolnak is az ott lakók az autóról."


Valószínű, hogy ezek feljegyzéseket készítenek, hogy melyik településen melyik utcában szoktak vásárolni tőlük. Inkább bemegy minden utcába, mert lehet, hogy pont aznap akar venni valamit, mégha eddig nem is vettek.

2010. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha te írtad volna akkor megkérdeztem volna, hogy miért tetted fel újra a kérdést itt. amúgy meg ott a válasz is.
2010. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pak 43/41 L/71, harckocsiakna, stb.
2010. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!