Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha veszek 1 kocsit nagy...

Ha veszek 1 kocsit nagy értékben pl 15 milla kp ért és nincs igazolható jövedelmem várható az hogy a nav rámnéz vagy ekkora összegel még nem foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat jo lenne ha olyan személyek adnának választ akik pl ügyvédek vagy benne vannak a jogban de mindenki válaszát meghalgatom és várom

2019. nov. 27. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
2 éve a csapból is ez folyt, hogy megváltoztatták a törvényt. Rendőrségi nyomozás nélkül nincs vagyon vizsgálat.
2019. nov. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha van pénzem de nem folytatok olyan tevékenységet ami illegális és elkezdek költekezni akkor ebből nekem bajom nem lehet most meg majd esetleg később sem?

Csak mert nem mertem költekezni mert mindenhol ha beirok valamit a netbe azonnal azt irja jön a nav stb lefoglalják a kocsit házat amit veszek ha nem tudom igazolni

2019. nov. 27. 03:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maguktól nem foglalkoznak veled, viszont ha valaki feljelent vagy bejelent, akkor utánadnéznek. Tehát a válasz az hogy maguktól nem, de bejelentésre igen. Innentől meg te tudod hogy hány “jóakaród” van.
2019. nov. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg nem, de ha 500 ezerért veszel, akkor igen.
2019. nov. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Csak ne legyen nagyon fehér a bőröd színe, mert akkor könnyen elképzelhető, hogy foglalkoznak.
2019. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fosol bemész a navba 10%-t befizeted, mint külföldi jövedelem amit hazajotál, vagy 15%. Aztán pá.
2019. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha jóakarók feljelentenek, de 15 milla nem pénz egy autóra. Már ha nem 16-18 éves vagy. Ez még olyan tétel, amire kár időt pazarolni.
2019. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

Ez mit is jelent pontosan?


Ha ennyire fosol bemész a navba 10%-t befizeted, mint külföldi jövedelem amit hazahoztál, vagy 15%. Aztán pá.

2019. nov. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!