Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A be2 társkereső be akarja...

A be2 társkereső be akarja hajtani a legalteamen keresztül rajtam a pénzt holott maga a társkereső írta, hogy nekem nincs tartozásom, de most nem hagynak békén. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs teendő. Le kell szarni.
2019. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor továbbítsd a társkereső nyilatkozatát a behajtó cégnek. Az is lehet, hogy a behajtó cég megvásárolta a tartozásodat (és akkor ezért nincs feléjük tartozásod) és most már nekik tartozol.


Eső után köpönyeg tanács, de ezért nem regisztráltam eddig soha társkeresőkre. Ott a haszon a lényeg és nem az, hogy te párt találj (igaz, ez már rajtad múlik). Már azért is pénzt kérnek, hogy felvedd mással a kapcsolatot, utána automatikusan vonják a tagságod díját. Lehúzás. Lehet párt találni fórumokról is és sokszor még jobbat, mint társkeresőről.

2019. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedned tőlük:


[link]

2019. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!