Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi lépéseket lehet...

Milyen jogi lépéseket lehet tenni ha elgázolják hozzátartozód és nem a gázoló volt a hibás?

Figyelt kérdés

Felkaptam a fejem amikor olvastam, hogy sajnálatos módon halálra gázolt kisfiú apukája Lesi László Csaba azt írta facebookon, hogy "Bízom a magyar igazságszolgáltatásban"

és " és természetesen megtesszük a jogi lépéseket"


Mit értenek ez alatt? Tehát még börtön és eltiltás is kinézhet a gázolónak?


2019. szept. 2. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A pedomaci Nosika is azzal fenyegetőzött, amikor lebukott, hogy kislányokat zaklatott, hogy megteszi a jogi lépéseket😂😂 Azóta is mind teszi.

Na de visszatérve a kisfiú gázolására, itt sajnos a sofőr egyáltalán nem hibás, nem fogyasztott alkoholt, neki zöld volt, a megengedett sebességhatáron belül volt. Nagy fájdalom egy ilyen minden szülőnek, de sajnos jobban kellett volna fogni a kezét a gyereknek, vagy ölbe venni, amíg átérnek a zebrán.

2019. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem volt hibás akkor általában csak felfüggesztett. De valamit úgy is találni fognak, félre nézett egy pillanatra, nem megfelelően választotta meg a sebességet, akármit.
2019. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Egyre jobban világossá válik, az autós nem volt hibás. A jogásznak simán megéri egy "jogi lépés", hiszen , gondolom, nem ingyen dolgozik.

Per pillanat, már másfajta jogi lépéseket tervez a fiatalember. El akarja venni a másik gyereket az anyjától.

2019. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy tudom, hogy semmit nem tud tenni, mert szabályosan közlekedett az öreg.

Szerintem Junior azért írta, mert totálon volt, szerencsétlen beszélt össze vissza.

Másrészt azt hallani, hogy az öreget is megviselte ez az egész, szal baj ez mindenkinek, nem kell tetőzni.

2019. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Ehhez hasonló egy pár évvel korábbi eset, ott két tíz év alatti kislány halt meg, amikor egyedül bicikliztek, s takarásból kihajtottak egy autó elé. A szülők ilyenkor mindenkit hibáztatnak, s bosszút akarnak állni, az, hogy ez jogos-e vagy sem, nem érdekli őket, túl nagy a fájdalmuk. De úgy általában jellemző a felelőskeresés, ill. másik fél hibáztatása.
2019. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ön nem a látási és útviszonyoknak megfelelően vezette járművét. Semmi konkrétum nincs a szabályban. Megkérnek egy szakértőt aki 2 hét tanakodás után elmondja, hogy mi lett volna a helyes döntés amit neked egy tized másodperc alatt meg kellett volna hozni. Ezeknél a baleseteknél bármi lehet a rendőrség döntése és utána éveken keresztül tartó per.

Az én fiam egyszer próbált meg elrohanni mellőlem az út szélén. Aznap este nem volt kedve a fenekére ülni. De örök életére megjegyezte, hogy nem rohangálunk az úton.

2019. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!