Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen mikor szoktak...

Rendőrségen mikor szoktak szembesítést alkalmazni?

Figyelt kérdés

Kell a gyanusított beleegyezése vagy a rendőrség dönt róla, nem kérdezi a gyanusítottat?

Gondolom, ha ez szembesítés lesz amire idéző papírt kaptam, akkor még lesz ott valaki a rendőrúron kívűl. Gondolom ki.

Azt is gondolom, hogy ha annak a valakinek csúnyán tennék, a rendőr rámszólna, úgyhogy meg kell húzni magam.



2019. jún. 27. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor kérdező, nem tudom, téged milyen ügyben hívtak, de az én idéző levelemen ez a szó szerepel. Biztos a megyei rendőr-főkapitányságon elírták. Amit kétlek. Ha nem ilyen durva ügyben kell menned, és mint írtad, nincs is rajta, hogy szembesítés, csak gondolod, akkor meg főleg nem értem. Csak segíteni akartam. Mindegy, legalább akinek hasonló ügye volt, mint nekem, tudja, mi vár rá. Másoknak legalább hasznos lehet.
2019. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!