Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tudtok erről a gumilövedék...

Mit tudtok erről a gumilövedékes puskákról?

Figyelt kérdés

G-ShooT 4Matic Lupara cserélhető tárral, illetve a G-ShooT 4Matic Long cserélhető tárral. A 2. csak hosszabb mint az 1.


Úgy látom 160 J-ig is fel lehet vinni a torkolatiját egy jobb riasztópatronnal. Azért az már elég szép.


Minőségileg, hatékonyság és megbízhatóság illetve ár érték arány szempontjából sztetek milyen? Megéri?

És van-e aki tart ilyet vagy lőtt-e már ilyennel? Mik a tapasztalatok vele?


2019. máj. 19. 10:39
 1/4 anonim válasza:
Rövid összefoglaló: a 4Matic CSAK a kifejezetten neki gyártott kemény, fekete (amúgy Tömítésgyári) 17,6-os gumikkal ad értékelhető (80-110 J) teljesítményt. Ja meg a lengyel 17,2-es vasporossal, de azzal kicsit talán túl erős. A szokásos puha (fehér) Tömítésgyári gumikkal (a 19,3-assal is), meg a Kaucsuk-Profi 19,2-essel is, harmatgyenge (40-60 J).
2019. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Horváh Péter ***** válasza:
Gyönyörű, tartós, erős fegyver minőségi alapanyagokból. Jó választás :) ahogy az elöttem szóló írta: hozzá való lövedéket kell venni és akkor elég masszív megállítóereje van. De ez szerintem alap. Benzines kocsiba se gázolajat tankolunk...
2019. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pötsch Ödön válasza:
Nekem van egy hosszúcsövű változat. Nem ezt a típust akartam venni, de nem bántam meg! 17.6-os 70 shore-os gumival kell használni és geco rk 9mm nitrós patronnal. 7m-től a colos fenyő deszkán átmegy a golyó. Vasporos steel devils lövedéket nem javaslom bele, mert azzal már mellasi lövèsnél is halálos kis távolságból!!! A szórásképe eleinte nem tetszett. 10m-ről 40cm volt. Ez meglepett. Aztán utánaolvastam, alaposan be kell szilikon zsírral zsírozni a gumikat, töltényűrt, és így 10m-ről 15cm-es a szóráskép! A csöveket 8 lövés után illik tisztítani szilikonos cucálópálcával, hogy ezt a szórást tartani tudjuk tartósan. Nekem reddot (lézer) irányzék van rajt, rlég jó, csak gyakorolni kell a használatát.
2020. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Horváh Péter ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Én 7 méterről teszteltem a hosszú csövű változatot red dottal. Az első lövés a 10esbe ment. A második picit alá, egybeszakadt a két találat a lőlapon. Hozzá adott gyári zsírt használtam és 17,6 70 shore+ruag geco nc.

Nem szabad sajnálni a zsírt. Én a betétcsőbe a gumigolyó fölé is szoktam pluszba kenni.

2020. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!