Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinaljak ebben az esetben?

Mit csinaljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sok infot nem akarok leirni, a helyzet a kovetkezo, tesom egy eleg rossz tarsasagba csoppent, tenyleg, baromi rosszba, onnan a “barati” tarsasagbol megkerte 1 tag tesomat egy szivessegre aki elutasitotta azt, ennek az embernek az apjat pont 2 hete csuktak le, mivel ocsem ebbe a szivessegbe nem ment bele, ezert ra 2 nappal megverette egy masik sraccal tesomat, ennek a masik sracnak mar voltak ugyei, megfenyegettek ot,

hogy ennek lesz meg folytatasa, viszont nem szeretne a hatosagok fele fordulni a magas korrupcio es az elobbi srac ismerettsege vegett


2019. máj. 11. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korrupció?
2019. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon a korrupcio merteke 68%os, az elobb emlitett alanynak pedig elmeletileg vannak meghatarozo politikai kapcsolatai is
2019. máj. 11. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:
És te ezt el is hiszed?
2019. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, igen
2019. máj. 11. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Marcsak alapul veve azt a budapesti autobalesetet is, amikor a rendorfokapitany egybol kint volt amit megtortent az eset
2019. máj. 11. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"... az elobb emlitett alanynak pedig elmeletileg vannak meghatarozo politikai kapcsolatai is"


Ehhez képest eléggé rendesen lecsukták az apját.:D

2019. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szoval sem, hogy nem fogok a rendorseghez fordulni, inkabb tapasztalatokra vagyok kivancsi, hogy vajon megeri e, nem e lesz utana jobban pacban

egyebkent igen, elmeletileg eletfogytot kapott, de most probalnak intezni valamit

2019. máj. 11. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:

#8

Ennél nagyobb pácban már nem lehet!

Egy életfogytos szintű bűnöző bandát haragított magára.

Én nem adnék az életéért 2 fillért.

2019. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ugye-ugye, ezert kerdeztem, hogy igy kb. mar felesleges ertesiteni barmifele hatosagot is
2019. máj. 11. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ne fordulj a rendőrséghez, ha a fikázás megy!

Védd meg magad, vagy szólj a többi köpködőnek, aki soha nem fordul a rendőrséghez!

2019. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!