Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt rendőr aki válaszolna...

Van itt rendőr aki válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék friss, és megbízható választ az adott ügyben! Kérem csak hozzáértő válaszoljon!


Adott az utcánkban egy egész éjjel ugató kutya. Majdnem szembe szomszéd.

Lehetetlen aludni.

A tulaj idős, nem érdekli. Probaltunk többször beszélni vele, a rokonaival a vége az lett hogy mi lettünk megfenyegetve.


A jegyző nem tesz semmit, egy falubeli szökös támadó kutyával se tett semmit, folosleges is ott jelenteni.


De ezt nem bírjuk tovább. Kicsi gyerek is van, és hamarosan jön az újszülött. Férjem ma úgy ment dolgozni, hogy 2 órát aludt.


Ha kihivom a rendőrséget kijönnek? Tehetnék valamit?


Lenne lehetőségük a kutyát éjszakára a pajtába zárni,de azt mondták úgyse tudunk mit tenni nem érdekli őket.


Köszönöm


2019. jan. 9. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ezzel nem foglalkozik a rendőrség.
2019. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mint csendháboritás se?


Ez rosszabb mintha házibuli lenne...

2019. jan. 9. 07:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Már az ovibol is jelezték, hogy a lányom folyamatosan kialvatlan, kihat az egész napjára. 5 évesen nem egészséges hogy óránként ébredünk, vagy fél éjszaka nem lehet elaludni...
2019. jan. 9. 07:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Kutya. A kutya ugat. Ilyen. A gazdának lehet szólni, de az sem a rendőrsėgre tartozik, hanem a jegyzőre. Az meg nem igazán lėp ahogy írod. Am nem csendhaborítás ha a kutya ugat.

Szal keressetek kompromisszumot a gazdával, ha az nem megy ismėt jegyző. Ha az se akkor füldugó vagy megszokjátok.

2019. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy meg lettetek fenyegetve? :) Ezt soha nem tudtam elképzelni, engem bárki megfenyegetett, kiröhögtem :D
2019. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már biztos hogy "hazavágtam" volna a blökit!


"Szóltam már elégszer, nem?!"

2019. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pontosítok, idős anyósom lett megfenyegetve, a gazda rokonai által.


Nem célom a kutya bántása, nem fogok egy állatot bántani, mert felelőtlenül egy 95 éves nénire hagyták...

2019. jan. 9. 08:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi reménytelen. Szüleim szomszédjánál legalább 8 kutya van, amit innen-onnan szedtek össze. Eleve kettőnél több kutya csak tenyésztőnél lehente, de a szomszédok csórók és felelőtlenek. A kutyák rendszeresen átjárnak szüleim udvarára, aláásnak a kerítésnek és kaját keresnek. Látszik rajtuk, hogy nem etetik őket normálisan, sovány mindegyik és folyton éhes.

Szóltunk már jegyzőnek, próbáltuk finoman jelezni nekik, rendőrségre is mentünk, de semmi eredmény.

2019. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A jegyző csak addig vakargatja az aranyerét, amig nem kap az ügyed nagyobb nyílvánosságot.

Facebook, Fókusz (RTL klub)

2019. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 árokpart ***** válasza:
Figyelj már! Ne az itteni rendőröket kérdezd így az ügy és szituáció teljes ismerete nélkül nehéz tanácsot adni. Amit itt nekünk leírtál menjél be a helyi rendőrhöz és mond ugyanezeket el neki. A szomszéd arrogáns, nem együttműködő, fenyeget stb. Hidd el a rendőr tudni fogja a dolgát. Na az igaz, hogy arra nem utasíthatja, hogy zárja be a kutyát, viszont a szomszéd gondolom nem kuksol egész nap otthon. Egyszer a háza magánterületét elhagyja akár kocsival, gyalog stb. Na itt jön képbe a rendőr. A szomszédod előbb-utóbb rájön, hogy miért pont őt igazoltatják napjában többször például ha autózik. Akár gyalog miért kérik el saját településén a személyi igazolványát. Ezk a dolgok írtó idegesítőek tudnak lenni és ehhez a rendőrnek mindkettő intézkedéshez törvényes jogköre van.A szomszéd még túlkapást sem tud jelenteni, mert egyszerűen nem követ el vele a rendőr semmilyen szabályelleneset. Bárkit bármikor akárhányszor igazoltathat. Lehet, hogy nem etikus dolog de az ilyen arrogáns, gonosz már csakazértis embereket másképpen nem lehet vidéken jobb belátásra bírni . Ez sajnos tapasztalat, mert vidéken élek és rengeteg ilyen antiszociális ember van és jogilag a legtöbbször nem lehet velük szemben eljárni. Csak az ilyen ráijesztések végezhetik meg egy idő után őket sajnos.
2019. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!